• 1
  kontra atak yememenin en kritik noktasi. o atak bitecek aga. taca mi atarsin, faul mu yaparsin ne yaparsan yap o atagi bitir.

  13.08.2016 gs-bjk macinda koskoca sneijder yaptigi hataaya bak. reis, 7 futbolcuyla adamlarin ceza sahasi cevresine coreklenmisiz topuk pasi deniyorsun. onu da osurur gibi veriyorsun o top dondu az kalsin giriyordu kaleye.

  1-2 dk once ayni boku linnes yedi de musleramiz kurtardi. su anasini sattigimin ataklarini bitirin. dursun o oyun. geri kosacak dermaniniz yok madem bitirin o ataklari.
 • 2
  9 nisan 2018 gençlerbirliği galatasaray maçında bir türlü beceremediğimiz hadise. verdiğimiz 2-3 pozisyonun tamamı 8-9 futbolcumuz hücumda pozisyon almışken kaybettiğimiz toplarla oldu.

  mariano ve nagatomo çizgiye basmış rakip sahanın ortasında, gomis, eren ve donk ceza sahası çevresinde, sinan ve feghouli onların hemen ardında. fernando emniyet subabı en geride serdar.

  kardeşim o topu kaybetmeyeceksin. kaleye vur dağa taşa gitsin, sıkıştın taca at, auta at. ne yaparsan yap ama tüm takım 3. bölgedeyken o topu kaybetme amk.