• 3
  birkaç yıl içinde adını duyabileceğimiz sağ bek. bu sene oynadığı maçları çok fazla takip edemiyorum ama geçen sene yani elit u14 ligi 2018-2019 sezonunda birçok maçta öne çıkan isimlerden oldu. jenerasyonunda birkaç önemli isim var, kendisini de en önde gelenlerden biri olarak düşünüyorum. umarım gelişimine devam eder ve galatasaray ile milli takımda izleriz. kaç tane milli maça çıkmış olur bu yayınlanınca bilmiyorum ama tff sitesinde şu anda 2 tanesi mayıs ayında u14 ile ve 2 tanesi kasım ayında u15 milli takımı ile 4 milli maça çıkmış gözüküyor.

  ekleme:17 şubat 2020 tarihi itibariyle 3 defa u15 2 defa u14 milli takım forması giymiştir.

  https://www.tff.org/...0&kisiId=1871333
 • 4
  ilk izleyişte bayıldığım, 15 yaşındaki, üç yıl sonra rotasyonda ciddi süreler almasını umduğum sağ bekimiz. yalan olmasın bir kez izledim fakat altyapımızı yakından takip eden, bilgisine çok güvendiğim arkadaşımın da söylemiyle; çok iyi bir bekimiz olacak. hızlı, oyun görüşü iyi, u15 maçında sahte bek rolünü bile üstlenip, bursa'ya beş attığımız maçta, gollere ya asist olarak, ya da asist öncesi pas olarak katkı sağladı. rastgele orta açmayıp, klas paslar verdi, karşısında çok hızlı bir sol açık olmasına rağmen geçilmedi. zaten milli oyuncu.
  ben burdayım diye bağırıyor.

  arda, aydın, ozan kabak'ı da ilk izlediğimde böyle dikkatimi çekmişti. ozan'ın yolunda ilerler umarım.
 • 5
  yakın gelecekte altyapıdan onbire çıkması en kuvvetli aday. yaşı çok genç, iki sene sonra yavaş yavaş a takımda görsek, uzun süre sağ bek falan düşünmeyiz derim ama avrupalılar bırakmaz doyalım bu çocuğa.

  ilie, arda, ozan kabak hepsi için aynı cümleyi kurmuştum, hepsini de kaptılar. çok özel bir bek olacak hissediyorum. umarım sağlık problemi yaşamadan güzel bir kariyeri olur.
 • 6
  2005 jenerasyonumuzun joker oyuncusu.

  mevkisi sağ bek. fakat sezon içerisinde stoper ve 6 numarada da oynamışlığı oldu. mariano ferreira filhogibi bekten oyun kurabilme özelliği var. pas oyununa çok yatkın, ortalarını ise bakarak ve bilerek açıyor. ikili mücadelelerde şu an için yüksek bir kazanma oranı var. soğukkanlı, devamlı oyun içinde kalan, konsantresi yüksek, çevre kontrolü olan bir oyuncu.

  elit u14 ligi 2018-2019 sezonunda şampiyon kadronun ikinci kaptanıydı. devamlı sağ bek oynadı ve müthiş bir performansı vardı. özellikle türkiye finallerinde çok baskın bir oyun ortaya koydu.

  elit u15 ligi 2019-2020 sezonunda çoğunlukla sağ bek, bazı maçlarda ise stoper ve 6 numarada görev aldı. ve o bölgelerde de devamlı oynuyormuş gibi çok başarılı performanslar ortaya koydu. takımın nerede eksiği varsa oraya koydular ve çok da başarılı oldu. 2005 jenerasyonu haftayı bay geçtiğinde, 2004 jenerasyonu ile maçlara katıldı. orada da iki maçı var ve bir yaş büyük arkadaşlarına karşı çok iyi oyun ortaya koydu.

  2005 jenerasyonunda altın değerinde üç isim var: birisi kendisi, diğer ikisi kaptan emirhan kayar ve beknaz almazbekov