resim
Ali Yıldırım Koç
Görev:Başkan
Takım:Fenerbahçe
Yaş:57
Uyruk:Türkiye
 • 6765
  ağzına bu camia ve insanlarını almak düşüncesiyle politika yapmak istiyorsa şayet en başında mevcut bu konumlarını dede servetini kullanarak değil, yaşamında kendi başına başarabildikleri sayesinde orada oturması gerektiğini bilmesi gerek.

  bu politikayı devam ettirme düşüncesinde hala niyetliyse; başkanlık yapmaya çalıştığı ve eline yüzüne bulaştırdığı altı yıl neticesinde kendi beceriksizliğini gizleyebilmek açısından kendi şımarık dünyasında yaratmış olduğu hayali,uydurma düşmanları bir kenara bırakıp o serveti ahlaki açıdan da hakettiğini ispatlayacak zeka da hareket etmesi gerekmektedir.

  çamur at izi kalsın düşüncesiyle; 1481 den beri bu coğrafya içerisinde bulunan milletin çağı yakalamasına, toplumun geri kalmamasına fazlaca emek vermiş, yokluklar bir çok zorluklar sonucunda alın teri ve mücadele ile gelen tevfik fikret; onun da sonrasında yetiştirdiği ve yetiştimesine öncülük ettiği bu ülkenin ilerlemesi için içersinde bir çok aydın insan ortaya çıkarmış bunu hakkıyla başarmış bir camiaya öyle kolay kolay dil uzatmamayı öğrenmesi gerekir.

  kendi ailesinin ülke kalkınmasında emeği olduğunu düşünüyor ise ailelerinin mevcudiyeti bu ülkenin ilerlemesinde yapabileceklerinin çok daha azını yapmasına neden olan şirketlerin başında geldiğini düşünüyorum.

  bu camia daima bu ülkenin aydınlık yüzü olmaya devam edecektir. bunu aklında bulundurması kendi yararınadır.

  bu camianın hakkı maalesef ki sizin gibi şımarık ve cahil biri tarafından yönetilen rakip değil çok daha akılcı ve ahlaki davranan bir başkan olmasıydı. bunun karşımızda olmasını sağlayamayışımız da bizim eksikliğimiz olsun.

  kendisine tavsiyem; en başında sporun ne demek olduğunu ve ne için yapıldığının tanımını öğrenmesidir. akl-ı selim tüm fenerbahçe taraftarlarına üzüntülerimi sunarım. sizi daha iyi bir rakip olarak görmek isterdim. bizim şampiyonluklarımızı bir süre daha görmeye devam edeceksiniz.

  #hedef25
App Store'dan indirin Google Play'den alın