• 2
  (alinti: sevgili galatasaraylılar, bildiğiniz gibi genel koordinatörümüz, kardeşimiz alpaslan dikmen 27 eylül 2008 tarihinde meydana gelen elim bir trafik kazası sonucunda hakkın rahmetine kavuşmuştur. alpaslan kardeşimizin 2001 yılından, yaşamının son gününe kadar büyük bir fedakarlık ve başarıyla yürüttüğü genel koordinatörlük görevine 01.01.2009 tarihinden itibaren ahmet aytaç getirilmiştir. ahmet aytaç bu görevi kendisine bağlı bir yönetim ekibiyle birlikte yürütecektir. ahmet kardeşimize ve ekibine yeni görevlerinde tüm ultraslanların destek olacağına inancımız ve güvenimizin tam olduğunu belirtir, kendilerine başarılar dileriz.
  sebahattin şirin - yılmaz tutuş)
 • 3
  yine çok genç bi abimiz olmakla beraber evlidir.. anadolu yakasında iki ayrı restoranda ortaklığı bulunmaktadır*, göreve gelmeden önce yine ultraslan grubuna maddi manevi çok büyük yardımları dokunmuş ancak işleri dolayısıyla ikinci planda olmayı tercih etmiştir.. görev kendisine alpaslan abinin vefatından hemen sonra teklif edilmiş kendisi başlarda kabul etmemiş ancak ısrarlar sonucu kabul etmek zorunda kalmıştır.. alpaslan abiden devraldığı bayrağa ileri götürmesi ve tribündeki birlik beraberliği devam ettireceğinden kimsenin şüphesi yoktur..
 • 4
  göreve gelmesinden sonra edindiğim bilgilere göre kendisi ultraslan karsi grubundandır. mesleği mimarlıktır. alpaslan abi'nin sürekli yanında yer almıştır, maddi manevi çok desteği olmuştur.
  bunların yanında maçların ikinci yarısı eski açık tribününe gidip coşkusuyla tribünleri hareketlendiren bir abimizdir. kendini tribünün kralı zanneden lise çağındaki delikanlıların da normal şekilde maçlara giden taraftarlara "gider" yapmasına çok kızmaktadır. böyle durumlara pirim vermemektedir.

  ne diyelim allah yardımcısı olsun. başarılar dileriz.
 • 5
  bir teşekkür yazısı yayınlamıştır.

  sevgili galatasaraylılar,

  öncelikle beni bu göreve layık bularak güvenini gösteren sn. sabahattin şirin ve sn. yılmaz tutuş'a teşekkür eder, onların güven ve desteğini boşa çıkartmamak için çok çalışacağımızın sözünü veririm.

  bu göreve seçilmiş olmam benim için onur ve mutluluk kaynağıdır. ama bu mutluluğu buruk hale getiren; devralışa neden olan talihsiz kaza ve onun çok büyük üzüntü veren sonucudur. tribün dışında da çok zaman geçirdiğim, birçok şeyi paylaştığım sevgili alpaslan ağabey’in mirası olan bu görevi yerine getirirken ona da layık olabilmek için elimizden geleni yapacağız.

  unutmamak gerekir ki alpaslan ağabeyin yeri hiçbir zaman dolmayacaktır, bunun aksini beklemekte bana ve birlikte çalışacağım arkadaşlarıma yapılacak en büyük haksızlık olur.

  kuşkusuz o’nun gibi bir insandan sonra bu görevi üslenmek kolay değil. o’nun emekleri, fedakarlıkları ve pozitif enerjisiyle tüm dünyada büyük güce ulaşan ultraslan’ı koordine etmek zor olacaktır. bu zorluğu aşmak için bana yardımcı olacak arkadaşlarımla beraber; tüm galatasarayların da desteği ve güveni çok önemlidir. bu desteği göstereceğinizden kuşku duymuyorum. hep birlikte ultraslan’ı daha da ileriye taşımak ve galatasaray’a maksimum fayda sağlamak için bu desteğe, birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olacaktır.

  bugünden sonra düşündüğümüz tüm projelerde ve yeniliklerde sizlerin büyük desteği olacağına inanıyorum.

  bu göreve başlamamızda önayak olan ve devamında her zaman yanımızda olacak, başta ultraslan’ın kurucularından ve ilk başkanı olan sn. suat ateşdağli; yine kurucularımızdan sn. veysel giley ve sn. burak savucu olmak üzere bizleri cesaretlendiren iyi niyet mesajları için herkese çok teşekkür ederim.

  ahmet aytaç

  yaşasın tek büyük galatasaray
  yaşasın tam bağimsiz ultraslan