• 1
    göztepe adnan süvari tesislerinde 1 ana 2 yardımcı saha bulunmaktadır. ana saha standartlara uygun ölçülerde hazırlanmıştır. yardımcı sahalar ise oyuncuların şut ve istasyon çalışmaları yapmaları için tasarlanmıştır. ayrıca yardımcı sahalarda kalecilere özel çalışma alanı da bulunmaktadır.

    tesislerin girişinde misafirlerin karşıladığı geniş bir lobi mevcuttur. kulüp çalışanlarının ve misafirlerinin kullanabileceği alt katta 2 ve üst katta 2 olmak üzere toplamda 4 adet ortak kullanım alanı bulunmaktadır. son teknoloji kullanılarak tasarlanmış endüstriyel mutfakta aynı anda 50 kişiye yemek yeme olanağı sağlanmaktadır.

    28 adet odadan oluşan göztepe adnan süvari tesisleri'nde oyuncuların her biri tek kişilik odalarda istirahatlarını gerçekleştirmektedir. kart okuma sistemi ile açılan kapıların yan ısıra her odada lcd tv, buzdolabı, kıyafet dolabı ve çalışma masası yer almaktadır. a takım toplantı odası oyuncuların ve teknik heyetin barkovizyon eşliğinde maç analizlerini izlemek ve takım toplantılarını gerçekleştirmek amacıyla hazırlanmıştır.