• 2
  maalesef ki türk futbolunda olmayan bi olgudur.

  maalesef ki türk futbolunun başındakiler herkesle dalga geçmektedirler ve geçmeye de devam edeceklerdir.

  yahu biz bu renklere gönül vermişiz, aşık olmuşuz. yenilsek de seveceğiz, şampiyon olsak da sevecegiz, küme düşsek de sevmeye devam edeceğiz..

  fenerbahceliler sarıyla laciverte, besiktaslilar siyah beyaza, biz sarıyla kırmızıya.. bu ülkede milyonlar aşık olmuş takımının armasına ya. bazılarımızın her şeyi olmuş takımı, onsuz yapamaz olmuş.

  ben sanmıyorum ki bi taraftar haksız galibiyet elde etmek istesin. ben sanmıyorum ki taraftarlar katakulli ile gelen bi galibiyete sevinsin, sevinebilsin. la bi bırakın bizi yenileceksek de hakkımızla yenilelim. en fazla üzülürüz ama hak ettik deriz.

  yahu oyuncularımız çıksın oynasın. yensin veya yenilsin hiç önemli değil. ama lütfen kirli düzenize bulaştırmayın şu aşkımızı be. lütfen bizim aklımızla dalga geçmeyin!

  spor lan bu spor. nedir yani?

  yenmek de var yenilmek de. biz istiyoruz ki adil bi ortamda gerçekleşsin tüm bunlar. ulan biz mutsuzluğa da varız. bi salın bizi ya.
 • 5
  türk milletinin aramadığı durum. türkiye'de kimsenin hadi kimsenin demeyeyim büyük bir çoğunluğun adil yönetilme gibi bir arzusu yok. bunda çok ciddiyim gerçekten yok. kimse adalet aramıyor. herkes güç sahibi olmak, her zaman haklı olmak istiyor. 2 kasım 2018 galatasaray fenerbahçe maçı skandallarıyla bitti ve benim nazarımda hiç unutmayacağım derbiler arasına girdi. derbiden sonra pfdk tarafından fatih terim'e 10 maç ceza verildi. şimdi çıkalım sokağa fenerliler ya da galatasaraylı olmayan kişiler ile röportaj yapalım, hiçbiri bu cezanın yanlış olduğunu, adaletsiz olduğunu söylemez. hatta az olmuş daha çok versinler diyenler bile olur. (az olmuş diyen kişiler çoğunlukta olursa şaşırmam.) soruyu biraz daha genişletip insanlara bu devletten beklentiniz nedir diye soralım kimse ilk 5 sıraya adil yönetimi yazmaz. bu sebepten ötürü ülke adına ümidim her geçen gün azalıyor...