• 3532
  fatih terim'in isaret ettigi yonetimdeki kostebek muhtemelen kendisi. he bu arada bu adam hem futbol sube sorumlusu hem de basin sozcusu. yani istedigi gibi basina arda ile ilgilenmedigimizi aciklayabilir ve bu gorev tanimi dahilinde.

  hocanin dedigine gore odada baskan, albayrak, ve yusuf gunay bulunmaktaymis. gecmis siciline bakinca a.albayrak'in basina haber yetistirmek gibi bir huyu var (en buyuk ornek: falcao transferi). eger boyle bir durum varsa cikip kendini aciklamasi lazim. bu haberi su haberciye ben soyledim ancak bunun kostebeklikle alakasi olmadiginin da altinin cizilmesi lazim zira belli ki hoca kendini baskan yerine koymus ve basina verilecek demeclerin once kendi onayindan gecmesi gerektigini dusunuyor. ilginc bir karakter gercekten.
 • 3533
  arda mevzusunda hangi tarafta yer aldığını en fazla merak ettiğim kişi.

  hocanın açıklamalarından albayrak'ın arda'yı istemediğini öğrendik ama benim taraftan kastım o değil. süleyman rodop'un twitter'da en fazla övdüğü yönetici abdurrahim albayrak olabilir. araları da iyi diye biliyorum. merak ettiklerim şunlar:
  -toplantıda konuşulanları rodop'a albayrak mı anlattı? eğer o anlatmadıysa anlatılmasına nasıl müsaade etti?
  -abdurrahim albayrak'ın hocayı ne kadar sevdiğini biliyoruz. mustafa cengiz, yusuf günay gibi adamlar hocanın karşısına geçse şaşırmam da, hocanın belki de kulüpteki en yakınlarından biri olan abdurrahim albayrak da mı hocanın karşısında?
  -şayet albayrak da hocanın karşısındaysa, abdurrahim albayrak gibi bir adam ne oldu da hocanın karşısına geçti? çünkü arda olayı, albayrak'ı hocanın karşısına geçirmeye yetecek kadar büyük bir olay değil bence.
 • 3535
  buraya kac kere yazdim. bir kere daha yaziyorum. hocanin,albayrakla arasi gecen seneden beri iyi degil. baskasi olsa istifa eder veya hocayi yollamaya calisirdi.

  ben ki, albayrak fani hic olamadim. adamin hoca sevgisini ve kulube olan sevgisinden dolayi bunu takdir ediyorum.

  yoksa transfer filan yapmasin ama adam cok iyi dayaniyor. basin toplantisinda yuz ifadesi herseyi anlatiyor.