• 3251
  başı falan ağrımayacak yöneticidir. daha önce kapa bildirip almadığımız oyuncular oldu. abartmanın alemi yok foto mevzunu. asıl yedeksiz gidiyorsak ve forvet konusunda satma ve alma konusunda alternatifsizsek hepimiz başı ağrıyacaktır.
  falcao'nun bu saatten sonra gelip gelmemesi sadece falcao'nun elinde olan bir durum. gelmek istiyorsa zaten gelir bir orta yol bulunur. bunun için sn albayrak'ı suçlamak en hafif tabirle kendisine haksızlıktır.
 • 3252
  canımız, ciğerimiz abdürrahim abimiz. kendisi galatasaray futbol takımı için bir hava yastığı, emniyet kemeri kadar önemlidir. transfer olmadı diye şivesinden, karakterinden dem vurmak sadece abesle iştigaldir.

  keşke bazıları gibi 1 milyonluk adamları, 3-4 milyona getirip şov yapsa ve bu kadar eleştirilmese ama o da bizden birisi, bizim kadar düşünüyor galatasaray'ımızı lütfen bunu unutmayalım...
 • 3255
  normal bir ülke olsak ya da takimimiz ve teknik ekibimiz tüm kurumlarca el üstünde tutulan bir değer olarak görülse bu fotograf olayina gülüp geçilir ki bence komik ve samimi bir olay. ama medya ve federasyon zaten vizyon reiz'in adamlariyla doluyken gereksiz şimşekleri üstüne çekip kendini yipratiyor. ne gerek var? biraz sakin olarak işine baksa keşke. transfer mi? olursa olur olmazsa sorun yok.
 • 3257
  başkan, seni her daim savundum. çok iyi galatasaraylısın ve çok da iyi yöneticisin. buna da lafım yok. falcao konusundaki tek hata oyuncu ile fotoğraf çekiniyorsan bu biz anlaştık mesajıdır. eğer anlaştıysan resmi açıklama yaparsın. insanları bu kadar galeyana getirmeye, beklentiye sokmaya kimsenin hakkı yok. 2 aydır falcao aşağı falcao yukarı... tamam uğraşıyorsunuz kolay transfer de değil. ama bişeyler netleşmeden ne diye fotoğraf çekinirsin de medyaya servis edersin be adam!

  biz galatasaray’ı falcao gelecek diye sevmedik ki? sezon başında deseydiniz ki scout transferi yapacağız diye kimse ağzını açmazdı. bak diğer transfer süreçlerinde 10/10 veriyorum. ama falcao konusunda -oyuncu bu saatten sonra gelse bile çuvalladınız. ya taraftarı bu kadar beklentiye sokmayacaktınız ya da fotoğraf çekindiğiniz gibi alıp getirecektiniz. şimdi falcao bu kadar tantanadan sonra gelmezse yaptığınız onca güzel transferin ne güzelliği kalacak? yanlış yapıyorsunuz başkan. sizi seviyorum ama yanlış yoldasınız.
 • 3259
  falcao'yla fotoğrafını artık basına kendisi mi verdi, yoksa başkası mı sızdırdı onu bilemem, sızdırsa da gitmiş fotoğraf çekilmiş oyuncuyla, çerçeveletmek veya anı olsun telefonumda kalır diye çekilmedi heralde o fotoğraf.
  bu fotoğraftan sonra, falcao'nun gelmediği her maç diagne her hatasında taraftarlarca ıslıklanır. transfer sezonu bitene kadar olan maçlarda, mesela haftaya iç saha maçında diagne gol atsa bile, maçın sonuna doğru falcao tezahüratı yapar taraftar. sen böyle bir bombayı ortaya attıysan, devamını getirmek zorundasın. fotoğraf olmasaydı, olmuyorsa olmuyor, başka alternatifler varsa onlara yönelsinler derdim. ancak bu hareketiyle kendini ve tüm yönetimi, ayrıca da belki de en önemlisi şu an kadrodaki forvetleri ateşe attı. ilk şampiyonlar ligi maçında diagne altıpas'tan pozisyon kaçırsın, ya da diğer avrupa maçlarındaki gibi sahadan silinsin, o zaman ıslıklamanın yanında yuhlar da, direk kendisinin aleyhine bile tezahürat gelir.
 • 3260
  geçtiğimiz sene başımızı gelenleri unutan taraftarımızın eleştirilmesini yasakladığı galatasaray yöneticisi.

  sanırım kimse neden eleştirildiğini anlamıyor veya anlamak istemiyor. daha geçen sene, en kolay şampiyonlar ligi grubundan, yaklaşık 30 milyon euro yu transferden sorumlu yöneticimiz abdürrahim albayrak' ın beceriksizliği yüzünden kaybettik. şampiyonluğa en büyük katkısı olan ligin gol kralı satılsın, ve yerine 2 ay boyunca adam alınamasın. üstelik transferden sorumlu yöneticin her hafta bir tv kanalına çıkarak 2 forvet transferi yapacağız, taraftarımız sabırlı olsun diyerek ortamı gazlasın. başarısızlıklarda ortalarda görünmeyen ancak alınan tek bir beraberlikte bile sokaktaki güvenlik kameralarına konuşacak kadar medyatik olmayı seven bir yöneticiyi bırakında eleştirelim. transferdir bu, aksilikte olabilir, alacağın takım son anda arıza çıkarır, oyuncunun karısını istemez, inek içer dağa kaçar vs vs ama sen sırf kendi pr' ın için sağa sola bazı şeyleri servis edersen e kusura bakma eleştirileceksinde. şimdi çıkar birileri der, adam galatasaray için neler yaptı, hastalandı vs vs. ben zatürre halimle ali sami yen' de incecik battaniyle 2 gece önceden bilet sırasına girmiş insanım, koymaz bize böyle şeyler. yönetici kendinden önce bağlı bulunduğu, sorumlu olduğu camiayı düşünecek, kimse kusura bakmasın.
 • 3261
  oyuncu alamadığı için değil süreci kötü yönettiği için kızılan yönetici. bu adam transfer sezonunun herhangi bir döneminde çıksa dese ki arkadaşlar falcao için uğraştık ama olmadı, kimse bir şey demez, zaten dünya yıldızı adam, sözleşmesi var ffp var, zor transfer der geçeriz. ama kendisi ne yaptı, sanki her şey olmuş bitmiş gibi, basına açıklamalar, sosyal medyadan imalı beğeniler, en son tüy diker gibi transfer etmeye uğraştığı adamla foto çekilip servis etmeler. şimdi bu kadar olaydan sonra bu adamla ilgili kesinleşmiş bir durum yoksa, tabi ki bu amatörlük eleştirilecek. yoksa kimse falcao'yu alamadı diye kızmıyordur.
 • 3264
  anlamsız bir şekilde koruma altına alınan yönetici.

  arkadaş hiç mi sevdiğiniz birine kızmadınız, sinirlenmediniz. anladık albayrak canınız ciğeriniz. ama yanlış yaptı işte. bitmemiş iş için şov yapmaya kalktı ve bu şov bir yerimizde patlamak üzere. 1000 tane falcao feda olsunmuş. tamam olsun. olsun da galatasaray'ın itibari ne olacak?
 • 3265
  yalan soylemeyim kendisini sevmiyorum ve mevcut mevkisinin kendisine bes alti gomlek buyuk geldigine inaniyorum.

  ama.. falcao transferinde elestirilmesini de bir o kadar yanlis buluyorum. dursun ozbek misali parayi sacip transferi bitirmek de vardi. yonetim simdiye kadar dogru yoldan sasmadi. takdir etmemiz gerek bu acidan, tenkit degil.
 • 3266
  tüm yöneticilerimiz gibi bir değer. ancak bu yeterli midir koskoca galatasaray için orası tartışılır.

  transferden bağımsız olarak söylüyorum tüm bunları. o kadar entry girilmiş ama ne yaptığı ile ilgili tek bir entry yok. evet 6 dönem şampiyonluk. 6 dönemde takımın bir oyuncusu olsaydım eğer (yedeğin yedeği) ben de başarılı mı olacaktım? galatasaray'ı çok seviyor. benim ya da senin sevginden daha çok olduğunu düşünmüyorum. yani sadece sevgi yetmez koca galatasaray'ı yönetmek için. yetiyorsa buradayım. bulsunlar beni.

  başarılı olduğu işleri birisi yazsın da bilelim. o olduğu için gerçekleşen ticari ya da sportif başarı nedir? gerçekten bunu öğrenmek için yazıyorum. o kadar taraftar yanılıyor olamaz herhalde.
 • 3267
  futbol şubesinin başında bulunduğu 6 yılda 6 şampiyonluk görmüş yöneticimiz..
  ali koçla, fikoyla, hatta trumpla bile selfi çektirip yayınlayabilir. o kredisi var bende..
  daha transfer sezonu bitmedi bir sakin olun, nefeslenin..
  ayrıca bir de konuya monaco açısından bakın. bu yıl 10-12 milyon euro ödemek zorunda olduğun oyuncunun gönlü başka takımda ve yöneticisiyle selfi veriyor. baskıyı onların üstünde bırakıyorsun.. tabii eğer tüketim delisi sabırsız yangıncı ergenlerimiz sakin durabilse.....
 • 3268
  transfer sezonu kapandı mı? hayır. falcao transferi kesin olarak yattı mı? hayır. böyle bir bilgi var mı resmi kanallardan ? yok. e o zaman neyin tantanası bu? liseden "muhalefet grup" için sayfalarca tepki yazıları yazılıyor ama yok yere yangın çıkarıp onların ekmeğine yağ sürmekten başka bir şeyde yapılmıyor.

  her şey den önce eleştirinin bir amacı olmalı, sonrasında zamanı ve dozu doğru olmalı. kulüple hem dışardan hem içerden uğraşan eli kolu uzun düşmanlar mevcut. abdurrahim albayrak benim kulübümüze yakıştırdığım bir isim değil ama işini iyi yaptıktan sonra beni rahatsız etmez. diagne sürecinde olanlar bir hataydı ama telafi olmaması için fb lobisi, lise lobisi ve yangıncı taraftar elinden geleni yaptı, yapıyor*. dolayısıyla henüz eleştirinin doğru zamanı değil.

  albayrak herşeye rağmen kağıt üzerinde başarılı bir yönetici. 6 sezon, 6 şampiyonluk. neden hemen adamı yerinden edip yaptığı hataları herkesten çok bağırıyoruz. baskı yapacaksak yanına ya da ekibine gerekirse yurtdışından gelecek bir profesyonelin eklenmesi için baskı kuralım yada başka bir çözüm önerisi varsa onun için . ama ne zaman ? transfer sezonu kapandığınıda. insanlara çalışma, işini bildiği gibi yapma imkanı verelim önce. dolayısıyla eleştirinin amacı da belli değil.

  son olarak #yafalcaoyaistifa hastegi yorumlanmaya değmeyecek kadar aptalca bir eylem. özetle, dozunu da ayarlayamıyoruz. kulübün bu zor döneminde albayrak başta olmak üzere yöneticiler hem iyi hemde hatalı icraatlarda bulundular ama biz taraftar olarak komple sınıfta kaldık.
 • 3269
  galatasaray için çok önemli bir değer sayın albayrak. elbette bu eleştirilmeyeceği anlamına gelmez, herkes eleştirilir ancak bu kadar başarılı bir yöneticiye biraz güvenelim ve saygı duyalım derim. bu yaz ki transfer döneminde oldukça iyi bir iş çıkardıkları bariz, sadece kendisi degil tabiki emeği geçen kim varsa bu transfer döneminde tebrik etmek gerek.
 • 3270
  galatasaray spor kulübünün gelmiş geçmiş tanık olduğunuz yöneticilerini bir düşününüz...

  abdürrahim albayrak'ın eleştirildiği fotoğrafı çektirecek iki tane daha yönetici aklınıza geliyor mu kendinize lütfen bir sorun. çünkü asıl risk fotoğrafı çektirmek. yoksa çektirdikten sonra onu kim sızdırmış günümüzde artık önemi yok gibi. bir şekilde sızıyor.

  soruma dönersek, iki tane daha yönetici aklınıza geliyor mu?geliyorsa sıkıntı yok demek ki böyle fotoğraflar çekilebilirmiş. ben alp yalman'dan başlayarak düşündüm düşündüm aklıma kimse gelmedi.

  yine de her halükarda sorumu tekrarlayayım; ne yapalım yani, adamın canını mı alacağız? bence salın artık başkanı, olan olmuş.

  yarın öbür gün tutar falcao'yu getirir sonra işler tümden karışır.
 • 3274
  falcao transferi resmiyete döküldüğünde şu an atıp tutan arkadaşlar albayrak hakkında bugün yazdıkları entrylerden dolayı özür dileyecek mi merakla takip edeceğim.

  şu adamı rahat bırakın artık, galatasaray için yapmadığı şey kalmadı adamın. falcao ile o fotoğrafı çektirdiyse o iş bitmiştir, paranoyalarınızı galatasaray için daha değersiz kişilere saklayın.