• 76
  hangi vasıf(!)la halen u21 milli takımımızı çalıştırdığını anlayamadığım antrenör. insan utanır şu pırıl pırıl gençlerin olduğu kadroyla sen git slovakyadan 5 ye üstüne evinde güney kıbrısa yenil. yok mu kardeşim başka bir insan evladı memlekette şu mevkiyi hakeden. her yere sirayet etmiş adamını kayırmacılık.
 • 78
  türkiye u21 milli futbol takımı teknik direktörlüğü görevine son verilmesi gereken hatta o göreve getirilmesi bile skandal olan kişi.

  bu adamın başında olduğu gençler ne yapabilir ki altyapımızda futbolcu yok diyorsunuz?

  yıllar evvel antrenörlük yaparken 20 bin tl ile geçinemeyen kişidir.

  https://www.google.com.tr/...evlilik-de-bitti/amp

  şu an yaptığı teknik direktörlükten aylık en az 100 bin tl almıyorsa bu hesabı kapatırım net.
 • 79
  bir kere cidden çok kötü bir hoca. kaç yıl oldu bu adamın milli takımın ve u-21 başında olduğu. ne başarısı var? ne katkısı?
  ulan bu adam kadroları o kadar yanlış kuruyor ki, takımında oynamayan herkes ilk 11'de, oynayanlar ise yedekte. ideoloji boşluk bu adamın esas adı. düşünün ki u-21 hocası abdullah, gelişimden sorumlu tolunay kafkas amk bari ogün ile hami'ye de yer verinde tam hamsi kafa olsunlar. futbolun esası ham maddesi beyin. bu abdullah'ın bir gramından haberi yok.
 • 80
  benim hatirladigim tek basarisi 2011-12 sezonunda hakemin inanilmaz cabasiyla turk telekom arena'da bizi yenen gaziantepspor'un teknik direktoruydu, mactan sonra da ters ters konusmustu. buna da ne kadar basari denirse tabi. o zamandan beri kendisine acayip olcude kilim. bakiyorsun; simdi de milli takimin hoca kadrosunda.

  e boyle hocaya boyle milli takim. fazlasini beklemek hata.

  edit: (bkz: 26 ekim 2011 galatasaray gaziantepspor maçı )
 • 81
  rezalet bir ümit milli teknik direktörlüğü kariyerinden sonra nihayet istifasını vermiş. sanırım çocuklarının özel okul taksitleri bitti.

  milli takım öncesi durumu şu şekildeydi:

  --- alıntı ---

  antrenörüm. 20 bin lira alıyorum. başka gelirim yok. her ay banka kredisi ve kredi kartlarına 10 bin lira veriyorum. oğlumun okul taksiti olan 3 bin 700 lira, özel ders ücreti yıllık 5 bin lira, özel şoför, harçlık ve telefon faturası ödeniyor. aylık benzin parası 600 lira, site aidatı bin 500 lira. maaşımın 19 bin 500'ü masraflara gitmektedir.
  eşim para bittikten sonra beni yabancı gibi gördü. 5-6 yıldan beri aramızda karı-koca hayatı kalmamıştır. aynı evin içinde farklı insanlarız.
  kız arkadaşım var. insanın kız arkadaşının olması zina sebebi değildir. kız arkadaşımı eşim bilmektedir. bana "para getir de ne yaparsan yap" ve "eve getir, tanıştır" demiştir. beni arkadaş edinme konusunda serbest bırakmıştır. sürekli para istemektedir.
  evlilik birliğimiz eşimin sorumsuz davranışları yüzünden bitmiştir.
  https://www.sabah.com.tr/...nce-evlilik-de-bitti
  --- alıntı ---
 • 83
  yaptığı hatalardan bağımsız olarak konuşuyorum. herhangi biri için düşünüyorum, gördüğünden geri kalmak çok zor amk. kişiliği hakkında bilgim yok ama cahilsen nefsine hakim olamıyorsan çoğu futbolcu gibi dibi görüyorsun. tüm bunları hak etmişken gelip sana yardım eli uzatıyorlar ama işte hak etmeden bir yerlere gelip böyle başarısız olduğunuzu görünce 'iyi olmuş amk' demekten kendimi alamıyorum. yanlış anlaşılmasın kindar biri değilim ama tahammülüm kalmadı bazı şeylere.
 • 84
  oğlunun okul taksidi 3700 lira olan eski futbolcu. maddi durumu kötüymüs. gitsin devlette okusun o zaman oglun. sanki özelde okuyup cumhurbaskanının özel kalem müdürü olacak ileride. 3700 lirayla 3 ay gecinen aileler var bu ülkede. eger bu adamın lüks hayatını finanse etmek icin hak etmedigi isler verilirse yazıklar olsun, haram olsun.
 • 85
  yıllarca milyonlar kazanmış ve akılsız davrandığı icin parası azalmış veya kalmamış insandir. eboue gibidir durumu. ama kendisinin şanssızlığı bu beyefendinin pr katkısı olmaz. bir de kim is verecek? kime yanaşacak? trabzonspor'a mi fenerbahce'ye mi? galatasaray'a birsey vermediğine göre bizlik bir durum yok. yarın birgün çıkıp galatasaray yabancılara yardım etti ama ben türküm diye yardım etmedi de diyebilir diye söylüyorum. kendisinin galatasaray'a katkısı zamanında aldığı paranın çok cok altındadır.
 • 86
  yav bu adamın goal dergisinin aralık 2002 mi ne sayısında 4-5 sayfalık özel bir röportajı vardı; işte ne bileyim eşiyle mutluluk pozları, o zamanlar dişlek ve gözlüklü kolej çocuğu oğlu falan... 18 numaranın kendisi için neden özel olduğunu falan anlatmış idi. tabi o zamanlar sosyal medya falan yok, televizyonlarda da ancak çok önemli sporcuların hayatını takip edebiliyoruz, abdullah da kim ola? işte o açıdan futbolculuğu dışında bir insan olarak hep kafamda öyle yer etmiş idi kendisi böyle çoluklu çocuklu mutlu bir hayatı olan kendince geçinip giden mütevazı biri gibi.

  eşiyle yaşamış olduğu maddiyat kaynaklı sorunlar ve akabinde başka hanımefendiler ile arkadaşlık kurmaya başladığını haberlerde okumamla gözümün önüne direkt o mutlu aile tablosu geldi. cidden mutlu gibilerdi lan...

  eşyanın hafızası gerçekten çok korkunç bir şey, ve insan hayatı birdenbire çok değişik yerlere sapabiliyor.