• oğlunun okul taksidi 3700 lira olan eski futbolcu. maddi durumu kötüymüs. gitsin devlette okusun o zaman oglun. sanki özelde okuyup cumhurbaskanının özel kalem müdürü olacak ileride. 3700 lirayla 3 ay gecinen aileler var bu ülkede. eger bu adamın lüks hayatını finanse etmek icin hak etmedigi isler verilirse yazıklar olsun, haram olsun.
 • yav bu adamın goal dergisinin aralık 2002 mi ne sayısında 4-5 sayfalık özel bir röportajı vardı; işte ne bileyim eşiyle mutluluk pozları, o zamanlar dişlek ve gözlüklü kolej çocuğu oğlu falan... 18 numaranın kendisi için neden özel olduğunu falan anlatmış idi. tabi o zamanlar sosyal medya falan yok, televizyonlarda da ancak çok önemli sporcuların hayatını takip edebiliyoruz, abdullah da kim ola? işte o açıdan futbolculuğu dışında bir insan olarak hep kafamda öyle yer etmiş idi kendisi böyle çoluklu çocuklu mutlu bir hayatı olan kendince geçinip giden mütevazı biri gibi.

  eşiyle yaşamış olduğu maddiyat kaynaklı sorunlar ve akabinde başka hanımefendiler ile arkadaşlık kurmaya başladığını haberlerde okumamla gözümün önüne direkt o mutlu aile tablosu geldi. cidden mutlu gibilerdi lan...

  eşyanın hafızası gerçekten çok korkunç bir şey, ve insan hayatı birdenbire çok değişik yerlere sapabiliyor.
 • hangi vasıf(!)la halen u21 milli takımımızı çalıştırdığını anlayamadığım antrenör. insan utanır şu pırıl pırıl gençlerin olduğu kadroyla sen git slovakyadan 5 ye üstüne evinde güney kıbrısa yenil. yok mu kardeşim başka bir insan evladı memlekette şu mevkiyi hakeden. her yere sirayet etmiş adamını kayırmacılık.
 • yıllarca milyonlar kazanmış ve akılsız davrandığı icin parası azalmış veya kalmamış insandir. eboue gibidir durumu. ama kendisinin şanssızlığı bu beyefendinin pr katkısı olmaz. bir de kim is verecek? kime yanaşacak? trabzonspor'a mi fenerbahce'ye mi? galatasaray'a birsey vermediğine göre bizlik bir durum yok. yarın birgün çıkıp galatasaray yabancılara yardım etti ama ben türküm diye yardım etmedi de diyebilir diye söylüyorum. kendisinin galatasaray'a katkısı zamanında aldığı paranın çok cok altındadır.
 • rezalet bir ümit milli teknik direktörlüğü kariyerinden sonra nihayet istifasını vermiş. sanırım çocuklarının özel okul taksitleri bitti.

  milli takım öncesi durumu şu şekildeydi:

  --- alıntı ---

  antrenörüm. 20 bin lira alıyorum. başka gelirim yok. her ay banka kredisi ve kredi kartlarına 10 bin lira veriyorum. oğlumun okul taksiti olan 3 bin 700 lira, özel ders ücreti yıllık 5 bin lira, özel şoför, harçlık ve telefon faturası ödeniyor. aylık benzin parası 600 lira, site aidatı bin 500 lira. maaşımın 19 bin 500'ü masraflara gitmektedir.
  eşim para bittikten sonra beni yabancı gibi gördü. 5-6 yıldan beri aramızda karı-koca hayatı kalmamıştır. aynı evin içinde farklı insanlarız.
  kız arkadaşım var. insanın kız arkadaşının olması zina sebebi değildir. kız arkadaşımı eşim bilmektedir. bana "para getir de ne yaparsan yap" ve "eve getir, tanıştır" demiştir. beni arkadaş edinme konusunda serbest bırakmıştır. sürekli para istemektedir.
  evlilik birliğimiz eşimin sorumsuz davranışları yüzünden bitmiştir.
  https://www.sabah.com.tr/...nce-evlilik-de-bitti
  --- alıntı ---
 • kötü durumdayım diye ağladığında aylık 20bin lira geliri vardı ve borcu yoktu. ve bu söylediklerini yutturmayı başardı. biz sıradan halk ise 5bin lira maaşımız olsa göbek atan tipleriz. ama yine de bunun gibiler aylık 20bin kazanıp ağlarken bizim de ah yazıık abdullah ercan zor durumdaymış :((((((( diye üzülmemiz ise dünyanın bu halde olmasının sebeplerinden biridir.
 • aramizda para toplayip yardimda bulunmamiz gereken futbolcu kisisi.

  utanmadin mi karin varken uzerine sevgili getirmeye ?

  e be kadin sen utanmadin mi ? sirf para icin assagilik bir hayat yasamaya ?

  ulan siz ne cesit bi manyaksiniz ?

  adam ozel soforunden, ozel dersinden, kredi karti borclarindan, bilmem nelerden bahsediyor. utanmadan 20.000 gelirimden 500 lira kaliyor diyor.

  ulan o kredi kartini ne icin kullandin ? 500 lira sevgiline yetmez ben sana soliyim geceleri de taksiye cik.

  nefret ettirdiniz ulan kendinizden. zihniyete bak zihniyete.
 • bir kere cidden çok kötü bir hoca. kaç yıl oldu bu adamın milli takımın ve u-21 başında olduğu. ne başarısı var? ne katkısı?
  ulan bu adam kadroları o kadar yanlış kuruyor ki, takımında oynamayan herkes ilk 11'de, oynayanlar ise yedekte. ideoloji boşluk bu adamın esas adı. düşünün ki u-21 hocası abdullah, gelişimden sorumlu tolunay kafkas amk bari ogün ile hami'ye de yer verinde tam hamsi kafa olsunlar. futbolun esası ham maddesi beyin. bu abdullah'ın bir gramından haberi yok.
 • yaptığı hatalardan bağımsız olarak konuşuyorum. herhangi biri için düşünüyorum, gördüğünden geri kalmak çok zor amk. kişiliği hakkında bilgim yok ama cahilsen nefsine hakim olamıyorsan çoğu futbolcu gibi dibi görüyorsun. tüm bunları hak etmişken gelip sana yardım eli uzatıyorlar ama işte hak etmeden bir yerlere gelip böyle başarısız olduğunuzu görünce 'iyi olmuş amk' demekten kendimi alamıyorum. yanlış anlaşılmasın kindar biri değilim ama tahammülüm kalmadı bazı şeylere.