• 6
  kimse duymasın, çok mu komplo teorisi bilmiyorum ama tribün olaylarını aziz yıldırım'ın organize etmiş olabileceğini düşünüyorum. sanki bu tarz olaylar ilk kez yaşanıyormuş gibi tüm medya bi anda organize de organize diye ağlamaya başladı, hepsi ali koç'u işaret ediyor. sanki aziz yıldırım bunları planlayıp bir ali koç mağduriyeti yaratmaya çalışıyor gibi geldi.

  tabi benim bütün bu anlattıklarımın sonucu ne? melo.

  (bkz: hahahahahahahahahahahahahaha)
 • 7
  beyler burada dalgasını falan geçiyoruz ama çok üzücü olaydır. evet federasyon üzerimize oynuyor, burak elmas, fatih terim olayları daha çok taze eyvallah da şenol güneş dediğimiz adam ile de bu milli takım dünya 3.'sü oldu. ülkenin bir olduğu zamanlardı bunlar. şimdi herkes çok ayrışıyor birbirinden, bir forma için bir çift renk için vallahi bu kadar kavga dövüşe gerek yok.

  yazık.
 • 12
  operasyon olduğu doğrudur. ancak operasyonu yapan ali koç'u destekleyen gruptur. maçtan bağımsız bir gerilim vardı tribünlerde. birileri özellikle olay çıkartmak aziz yıldırım'ı başkan seçilemeyecek hale getirmek için girmiş.

  ancak olayın operasyon olması hiç bir şeyi değiştirmez. sonuç olarak operasyonu yapan da fenerbahçe taraftarıdır ve fenerbahçe spor kulübü o stadın güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. yani pfdk ceza verirken operasyona bakmayacak. güvenlik zaafiyeti oluştu mu, rakip takım teknik direktörüne saldırıldı mı falan buna bakacak.
 • 13
  olayın operasyon olduğunu filan bilemem ama tolga yedek kulübesinden bir anda fırlayıp neden taraftarlarla tartışmaya başladı? görüntülerde olayın başlangıcı bu sanırım. fenerbahçe taraftarı küfürlü tezahürat ve yabancı maddelerle maça etki ettiler ancak beşiktaş ikinci yarıya gergin ve fenerbahçe’ye yara aldırmak için maça sert başladı, bazı ikili münakaşalarda kendilerini yere atma eyleminde bulundular. kadıköy deplasmanını biliyoruz evet ama beşiktaş tarafı da izlediğim kadarıyla sakin değildi.
 • 14
  dün gece o kadar güldük eğlendik falan ama şimdi sakin kafayla düşününce bu tipini sevdiklerimin* maçında yaşananlar tam rezaletti amk. hakem defalarca kez oyunu durdurup taraftarları uyardığı halde bu olaylar yaşandı. ayı volkan bile taraftarını sakinleştirmeye çalıştı bir kaç kez. fenerbahçe taraftarı ne kadar suçluysa beşiktaşlı futbolcular da bir o kadar suçlu bence. tolga’nın annesine küfür edildi diye yedek kulübesinden fenerbahçe taraftarlarına el kol hareketleri yapıp bağırması ne derece doğru? tabiki anneler kutsaldır, hele ki ölmüş bir anneye küfür edilecek kadar şeref yoksunu bir taraftar grubu vardı ne yazık ki dün gece. ama tolga’nın sakin kalması gerekiyordu. aşırı duygusal davrandı yani belki biz olsak bizde aynı tepkiyi verirdik bilmiyorum, ama yine de kalkıp taraftara bağırmaması gerekirdi.

  zaten her şey tolga’nın bok yemesiyle başladı. eminim beşiktaşlılar biz bu maçı nasıl bitiremeyiz diye bir senaryoya kalkıştı kırmızı karttan sonra. emre bol’da aynı şeyleri söylemiş ben bu adamdan nefret ettiğim halde hak verdim. şenol güneş’ten her şey beklenir, inanılmaz sinsi biri.

  olayın olduğu esnada zaten şenol güneş’in kafasına en fazla bozuk para gelmiştir, peluşun kafayı yarmayacağına göre onu yazmıyorum bile. hadi pet şişe ya da çakmak geldi diyelim. yani görüntülerde o bile yok aslında, bizim gördüğümüz kadarıyla soyunma odasına giderken göğüsüne pet şişe geliyor sadece ve o esnada şenol kafasını tutarak içeri kaçıyor.

  enteresan bir maç oldu. izlerken büyük keyifle izledik ama düşününce tam bir rezalet. futbol teröristi taraftar mı dersin, senaryo yazan beşiktaşlılar mı dersin ne ararsan var maçta. kimse bana gelipte şenol güneş’e mağdur edebiyatı yapmasın boştan yere. olaya tabiki insanı boyuttan bakmalıyız hepimiz, ama dün yaşananların senaryo olmadığını bana biri kanıtlayabilir mi?

  bu fenerbahçe tribünleri inanılmaz alçak, beş para etmez hiç biri, lakin beşiktaşlıların da masum olduğunu asla düşünmüyorum bu maçta. tam istedikleri gibi oldu, zaten eleneceklerdi maç böylece yarıda kaldı. tff’nin bu maçla ilgili kararı beni zerre ilgilendirmiyor kim çıkıyorsa çıksın finale. birileri çıkmış fetö’ye falan bağlıyor olayı. geçin abi bunları millet keriz değil, bu tarz olaylar saraçoğlu’nda ilk kez yaşanmıyor. herkesin düşünce yapısı farklı ama ben bu maçtaki olaylara kuşkuyla yaklaşıyorum beşiktaş için. kırmızı karttan sonra planlanmış gibi geldi her şey.
  neyse umarım iki takıma da en ağır cezalar verilir, özellikle fenerbahçe’ye.
 • 15
  fenerbahçe tribünlerinin terör estirdiği maçtı. ama her şey yanlarına kar kaldı. 1 maç ceza aldılar onu da kupada çektiler, ayarlanmış. ve siyasiler kumpas dedi. şaka gibi yani, inanılmaz bir şey.

  bu olaylar aslantepe'de olsaydı, 10 maç sahamız kapanırdı, futbolcularımız 4 5 maç ceza alırdı, en ağır cezaların çıkması için takipçi olacak bir sürü bakan çıkardı, bakmaz çıkardı, çıkardı da çıkardı...

  galatasaray taraftarı bunları hiç bir zaman unutmayacak. en fazla taraftara sahip olan takım galatasaray. bir gün gereken dersleri herkese verecektir.