• 1
  öncelikle hepinize selam ederim.

  malumunuz takımımız ilk maçı kazandı ve gruptan çıkmak adına önemli bir maç oynayacağı ikinci maçımız olan itü maçı perşembe günü olacak.

  maç saat 20:00'da oynanacak maçın saati gelip seyretmeniz için uygun bir saat. sevgili dostlar, canlar az çok demeden lütfen maça gelin. takımımız için çok önemli bir maç çünkü ışık gruptaki asli rakiplerimizden biri. maç gerçekten önemli sizden ricam istirhamım lütfen iştirak edin maça.

  maç ahmet cömert spor salonunda oynanacak.

  google maps : https://www.google.com/...b:0x9dff200c71e717e1
  yerini tarif etmeme gerek var mı bilmiyorum ama sinan erdem spor salonunun yanı. eskiden baya gittiğimiz bir salon.
  ama yine de tarif isterseniz şirinevler istasyonundan gelebilirsiniz. havaalanı metrosu ve metrobüs ile de şirinevlere ulaşabilirsiniz. oradan yürüme mesafesi 8 10 dakika kadar.

  sizden istirhamım 10 kişi 20 kişi demeden işi olmayan, okulu olmayan dostlarım lütfen iştirak edelim. çocukları mutlu edersiniz hem de o çocuklar birilerinin onlara sahip çıktığının, onları desteklediğinin farkına varırlar.

  hepinize sevgiler.

  moderasyondan ricam sabitleyebilirsek tepeye sabitleyelim maç gününe kadar.

  vesselam!
 • 8
  öncelikle hepinize selam ederim;

  sağolsun doktor sagbirakmayan kardeşim linki paylaşmış. ben de belirteyim maçı 63 - 57 kazandık. zorlansak dahi yine de çocuklarım galatasaraylı olduklarının ve o armanın hakkını verdiler maçı söküp aldılar itünün elinden.

  yalnız maçta üzüldüğüm bir konu vardı bu da destek.
  itü'nün seyircisi vardı beyler maçta bakın itü'nün seyircisi vardı diyorum ama bizim yoktu. yaklaşık 1 haftadır burada başlığı canlı tutmaya çalıştım. moderasyondan rica ettim entry'de tepeye sabitleyin yazdım ama kimse iplemedi onu da geçtim olur önemsiz diye görülebilir haklı karşılarım saygı duyarım.

  beyler hepiniz biz galatasaray'lıyız diyen kardeşlerim, dostlarımsınız bu mu sizin galatasaraylılığınız? kusura bakmayın ama bunu bana yazdırdınız.
  maç 8 deydi beyler. akşam 8 hepiniz işinizden, okulunuzdan vs. çıkmıştınız. atla deve değil ahmet cömert salonu beyler kaç yıl orayı kullandık biliyorsunuz. çok ayıp oldu beyler. bana ayıp olmadı benim umrumda olmaz gelip gelmemeniz ama çocuklara ayıp o çocuklar bu forma için emek veriyorlar beyler.

  captano ve ecekil bakın bu iki güzel insan kalkıp geldi maça incileri mi döküldü? hayır ama o çocukların sevgisini kazandılar. bu çocuklar daha 14-15 yaşında beyler. bu çocukları bugün bir maçta destekleyin o çocuklar ömür boyu unutmaz sizleri. bu dediğimi sakın unutmayın. hepsi birer pırlanta gibi 15 tane genç yüreği kendinize bağlarsınız.
  bugünün en büyük teşekkürü itü seyircisi baskı kurarken bir anda tezahürat yapmaya başlayarak çocukları tekrar uyandırıp maça döndüren sporcu ailelerinedir. gerçekten çok büyük iş başardılar bugün o çocukları ayağa kaldırdılar. çatır çatır maçı döndürmemizi sağladılar.

  ve siz çok sevgili galatasaray'lı sözlük yazarı kardeşlerim sizden çok bir şey istemedim sadece o çocukların yanınızda olmanızı istedim ama bunu bile yapmadınız sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim. bundan sonra buraya maç yazmamın hiç anlamı yok ne de olsa siklenmiyoruz.

  daha çok şey yazmak isterdim ama biraz daha yazarsam çok sertleşecek yazdıklarım.

  hepinize selam eder küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden öperim.

  vesselam!