• 1
  2018-2019 erkekler basketbol türkiye kupası ilk maçı. saat 17'de tivibu spor'dan şifresiz olarak yayınlanacak. mücadeleden galibiyetle ayrılmamız halinde yarı finalde rakip bir mucize olmaz ise fenerbahçe beko olacak.

  takımda herhangi bir cezalı ya da sakat yok. handikapımız, ev sahibi türk telekom'la ankara spor salonu'nda karşılaşacak olmamız. galatasaray taraftarı her ne kadar her yerde olsa da ankaralı basketbolseverler bu sezon türk telekom'un her maçında salonu doldurdu. avantajımız, maçın mesai saatleri içerisinde oynanacak olması.

  29 aralık 2018'de yine ankara'da oynanan lig maçını 87 - 81 kaybetmiştik.

  sylven landesberg - kenny gabriel ikilisi bizim için maçın anahtarı. bu ikiliyi frenlersek yarı finale atarız kendimizi.

  devre edit'i: 38 - 41 bitti.

  ilk yarı itibarıyla; ege, galatasaray sporcusu olduğunun farkına varıp takımı lehine bir şeyler yapmayı denerse yarı finale yürürüz. yoksa parkede kaldığı her saniye bizim için zarar. ya da vazgeçtim, bildiğim kadarıyla ege iyi bir öğrenim aldı, başka meslek dalından hayatını idame ettirme yoluna gitsin, en hayırlısı. klobucar da yine bildiğimiz gibi, kötü.

  ilk yarının iyileri; auguste ve hayes. göksenin, harrison ve webster orta şekerli. rakipte stimac çok verimli oynuyor.

  maç sonu edit'i: çok güzel sıçtık.
 • 2
  takımımızda profesyonellik adına hiçbir belirti yok. en ufak örnek olarak savunmada switch yaparak savunma yapmayı bilmeyen oyuncularla oynuyoruz. webster yüzünden hayes yüzünden kaç tane boş şut verdik. gözlerim kanadı desem yeridir. hayes'in auguste'un webster'in oyun planından uzak sokak basketbolu oynanması tamamen rezillik. bu takım sezonun yarısını bu kadroyla devam etmesine rağmen herhangi bir kurgu olmaması şaşırtıcı. mali konuları öne sürüp bu parayla anca bu kadar diyen bir basketbolsever iken şuan yok abicim öyle bir olay diye değiştiriyorum düşüncelerimi.
 • 4
  göksenin resmen kendi eliyle verdi maçı. öyle bir şey yaptı ki kadro dışı bırakılsa haklı sebeptir. maçın bitmesine 30 saniye kala topu kapmışsın 3'e 1 gidiyorsun ve ne pota altına giren adama ne de cut eden topu vermedi ısrarla kendi atmak istedi zorladı zorladı topu kaybetti ve rakip takım hızlı atakta basket faulü buldu. hadi buyrun.