• 1
  azalmayarak çoğalan, artık bir sözlük klişesi haline gelen eylem. beğenilen entrylerden bahsedilirken iltifatlar yetersiz kalır, bu kalıp kullanılır.

  sözüm yok tabi olabilir ama merak ettiğim tek bir nokta var, yazarlar sözlüğü okurken niçin giriş yapmayıp ziyaretçi gibi okuyorlar da kendilerini çok güldüren bir entry okuduklarında sözlüğe giriş yapma ihtiyacı duyuyorlar? sözlüğe yazar olmanın amacı, giriş yapmanın sebebi 10 vermek mi? benim rerererarara.net'e girer girmez yaptığım ilk iş hesabıma giriş yapmak o yüzden yadırgıyorum.

  aklıma gelen tek ihtimal iphone veya diğer taşınabilir cihazlardan sözlüğü takip eden insanların bu kalıbı kullanması, zira entry yazmak bir kenara giriş yapmak bile iş yani, o yüzden boşu boşuna uğraşmaya gerek olmadığından hesapları olduğu halde ziyaretçi gibi takip edebilirler de ancak olağanüstü bir durum olduğunda vakit ayırıp zahmet ederler. mantıklı zaten, ben de iphone'dan takip ettiğim zaman giriş yapmaya falan üşeniyordum, bilgisayardaki o kolaylık yok çünkü.

  ama bilgisayar başında olup da kullanıyorlarsa bu kalıbı;

  http://www.maximumpc.com/files/u69/BSOD_Main.png

  **

  not: yaran entryler başlığında bu kalıp 6 kez kullanılmış, bunun iki-üç katının da muhtelif yazar başlıklarında olduğuna kefilim...
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!