resim
Yunus Akgün
Takım:Galatasaray
Mevki:Sağ Kanat
Yaş:22
Boy:1.73
Uyruk:Türkiye
 • 2688
  zamanında eleştirdim ama biraz haksızlık yapılıyor kendisine. özellikle sol kanatta gayet yere sağlam basan bir oyun oynamaya başladı. ilk tercih olmasa da alternatif olarak en iyi seçeneklerden biri. topu geriden aldığında koşup sonra topa basmaktan başka pek aksiyonu yok ama ceza sahası çevresine yaklaştığında öngörülemeyen işler yapabiliyor. yararlanmamız gerek kendisinden.
 • 2689
  geniş alanda değil dar alanda etkili bir oyuncu. topu kanattayken orta çizgiye yakın bir yerde alırsa kesinlikle tehlike yaratamaz, basıp gidemez kanat boyu. ancak ceza sahasına yakın yerde top ayağına gelirse korkutur. çalım atabilir, şut atabilir, asist yapabilir. şimdi böyle düşününce forvet arkasında bir oyun kurucu gibi oynaması daha mantıklı geliyor ama orta saha kalabalığının içinde oynamak için yere sağlam basmalı ve oyun görüşü iyi olmalı. tam olarak nerede ve nasıl oynayacağını çözebilmiş değil hiç kimse. bu yüzden yunus ve antrenör ekibi veya başka kimler katılacaksa beyin fırtınası yapmalılar yunus'un kariyerinin geri kalanı hakkında.
 • 2690
  kendisini çarmıha germeden önce henüz 22 yaşında olduğunu ve türk futbolcuların genetik ve sosyokültürel sebeplerle hem mental hem fiziksel olarak geç olgunlaştığını unutmamamız gereken altyapı ürünümüz.

  22 yaşı şöyle anlatayım: bugün bayıla bayıla izlediğimiz, gelişimini takdir ettiğimiz muhammed kerem aktürkoğlu o yaşta 24 erzincanspor takımının oyuncusuydu. ki kerem'in bile daha bu sezon öğrendiği repertuarına kattığı özellikler var.

  oyuncu kaybetmek kolay ama kazanmak zor iş. özellikle de altyapımızdan çıkan böyle potansiyelli ve yedek kalmayı da sorun etmeyen oyuncuları kolayca linçlemektense sonuna kadar destekleme taraftarıyım.
App Store'dan indirin Google Play'den alın