• 7829
  hocamızın söylediğine göre yazılanların aksine daha erken dönecek sakatlıktan.

  --- alıntı ---
  fatih terim: "belhanda, anahtar kelimesini kullanabileceğimiz oyunculardan biri. aynı tipten çok fazla oyuncu yok bizim takımımızda. hiç beklemediğimiz bir anda ciddi bir kayıp bizim için. olmayacağı süre konusunda yazılanlar doğruyu yansıtmıyor ama bir süre olmayacak."
  --- alıntı ---
 • 7830
  https://mobile.twitter.com/...Eserp%7Ctwgr%5Etweet

  --- alıntı ---

  "belhanda, anahtar kelimesini kullanabileceğimiz oyunculardan biri. aynı tipten çok fazla oyuncu yok bizim takımımızda. hiç beklemediğimiz bir anda ciddi bir kayıp bizim için. olmayacağı süre konusunda yazılanlar doğruyu yansıtmıyor ama bir süre olmayacak."

  --- alıntı ---

  hıncal uluç mode on

  bence fatih terim futbolu unutmuş.

  hıncal uluç mode off

  galatasaray sözlük olarak şu adam hakkında, bunca olan şeyden sonra, “ben birazcık fatih terim’i tanıyorsam” diye başlanıp, o iddaiların, söylenenlerin terisini yapan bir fatih terim varken tartışmasak çok daha olacağını düşünüyorum. 2017-18’den beri sen an satılacak, gönderilecek, istenmiyor dendi durdu. .

  hatta bir grup futbol turnusolu dedi. kavgalar, dövüşler, hakaretler... sonunda “bizim göremediğimiz neyi görüyorsunuz” diye yardıranlar aman allah’ım neler neler. demek ki fatih terim’de kimsenin göremediklerini görüyor ki “anahtar oyuncu” tanımını yapıyor belhanda için.

  artık fatih hoca belhanda da ne görüyorsa???

  edit : cümle benim değil fatih terim’in ne olur ne olmaz belirteyim de üzerime kalmasın *
 • 7832
  kendisinin yokluğunda maç kazanamıyorsak kulübü kapatmamız gerektiğini bize gösteren futbolcudur. biz neden 135 milyon € değerinde bir takım kurduk o zaman? gerçekten bu saçmalığa bir son verilmesi lazım. iyi olduğunda oynar. şu an da iyi değil. bu kadar. yok kilit oyuncu, yok anahtar oyuncu bilmem ne. yani bu takım belhandasız maç kazanamayacaksa, iyi oyun oynayamayacaksa bu paraları neden veriyoruz biz bu adamlara? çok can sıkıcı bu belhanda takıntısı. takımda bir sürü üst düzey adam var. bu adamları neden aldık o zaman? geçen sezonki kadroyu korusaydık madem belhanda takımın anahtarıydı.

  belhanda sıradan bir orta saha oyuncusu. belki geçen sene çok önemliydi ama bu sezon çok daha iyi bir takımımız var. sürekli belhanda'ya takılmanın anlamı yok. bir süre sonra obsesyona dönüşüyor çünkü bu durum. koskoca galatasaray, "belhanda yokken kazanamıyor" oluyor. bu takım belhanda yokken kazanamıyorsa sorun belhanda'nın yokluğu değildir. kimse kusura bakmasın.