• 1
  https://twitter.com/...141940871553026?s=21

  "yere yatsana, yere yatsana, abdullah avcı
  yere yatsana" dedikleri adam, birkaç dakika önce resmen beşiktaş jk'nin yeni teknik direktörü oldu.

  peki "yere yatsana, yere yatsana, abdullah avcı, yere yatsana" diyerek şike ile itham ettikleri adamı teknik direktör yapmaları duruş göstermek(!) değil de nedir?
  ayrıca bu tezahüratın ne anlama geldiğini bilmeyen renktaşlar (hatta baya bir renktaş) olduğunu fark ettim. bundan dolayı bu tezahüratın mazisini kısaca açıklamak istiyorum:

  ‪ibb lige ilk çıktığı yıllarda bjk ve fb’den genellikle puan alıyor, gs'ye ise çoğunlukla yeniliyordu. abdullah avcı, galatasaray alt yapısı kökenli olduğundan şizofren tinerci tayfa onun fanatik galatasaraylı olduğunu ve galatasaray'a bilerek maç verdiğini, beşiktaş maçlarında da aynı sebeple ekstra motive olduğunu ve maçı kazanmak için oyuncularına sürekli yere yatmak dahil her türlü pisliği yapma talimatı verdiğini iddia ediyolardı. yani “yere yatsana” tezahüratı kesinlikle bir şike ve teşvik imasıydı. sonuç olarak "allah'ın sopası yok" sözü tezahür etti ve onlara göre “şikeci” bir hocaları oldu. 'şerefli beşiktaşlı duruşu' bu olsa gerek!

  tüm galatasaraylılar bu entry'i paylaşmalı bence. paylaşmalılar ki heriflerin nasıl iftiracı olduklarını, attıkları iftiraya kendilerinin dahi inanmadığını (inansalar kendilerine göre şikeci adamı hocaları yapmazlardı herhalde), bu söylemlerinin tek amacının galatasaray'ı karalamak ve başarılarımıza gölge düşürmek olduğunu, attıkları deli saçması iftiraların hiçbir ehemmiyetinin olmadığını herkes bir kez daha görsün.

  ayrıca şunu demeden de geçemeyeceğim; abdullah avcı'da da güzel mide varmış, tebrik etmek lazım kendisini. bir insan veya insan topluluğu benim emeğimle alakalı iftira atsa hayatım boyunca en büyük düşmanım o topluluk olur ama kendisi için öyle değilmiş. kıskançlık ve haset nelere kadir...