• 1
  17 yaşındaki profesyonel snooker oyuncusu.

  higgins tarafından övülen, ronnie tarafından takdir edilen bir genç. international championship'te yaşına göre çok iyi oynadı bana kalırsa. tabi 17 yaşında olduğu için bir günü bir gününü tutmuyor. ronnie'yi yenip övgü alan adamın mark allen'a 9-2 gibi bir skorla kaybetmesi de bu yaştan kaynaklı bana kalırsa.

  ronnie'yi 6-1 ile geçmişti kendisi. yalnız minik bir tavsiye, o giyim tarzına bir müdahale etsin. işin enteresan tarafı, görünüşü de hiç 17 yaşında gibi değil. ama güzel bir oyunu var işte, kendisini izletiyor. yetenek anlamında sıkıntı yaşamayacaktır, umarım mental açıdan da kendisini geliştirir. asya'lı ilk dünya şampiyonu olabilir mi? ding'e bağlı.

  gereksiz bilgi, galatasaray uefa kupası'nı kazandığında kendisi henüz birkaç aylık bir bebekti. o dönemden bu döneme değişmeyen tek şey, peter ebdon'un ağırlar ağırı oyunu.
 • 4
  iskoçya açık 2017'de bugün stephen maguire ile karşılaşacak. bu maçtan galibiyetle ayrılırsa muazzam, 4-3 gibi bir skorla yenik ayrılırsa büyük tecrübe olur.

  daha şimdiden higgins ve ronnie'ye karşı iyi oyunlar oynadı. stephen da formda zamanlarında ronnie ve higgins'e kök söktürebilen bir adam. yan eğer steph'e de diş geçirebilirse, umarım judd trump ve ding junhui gibi yaşının ilerlemesine izin vermeden 3-4 sene içerisinde dünya şampiyonu olur.

  ding'e üzüldüm, judd'a acıdım, yan'ı alkışlayabilirim umarım.
  ben böyle dedim diye ding-trump dünya şampiyonası finali de oynayabilir, hayattaki şansım...