• 1
  tanım: bir galatasaray taraftarı olarak yönetimden beklentim. madem galatasaray'ın haklarını savunmakta aciz kalıyorsunuz bari bizi türk hakemlerinden kurtarın. belki eskisi gibi şikeler kalmadıysa bile maç yönetmekten dolayı alınan ücretler korkunç derecede yüksek. muazzam bir hakemlik rantı var. galatasaray tüm yönetim ve taraftarıyla bu rantı baltalayıp, türk futbolunu türk hakemlerinin elinden kurtarmalıdır. galatasaray yabancı hakem konusunda diretsin, bak bakalım namussuz satılmışlar vara gitmeden gol verebiliyor mu?
  isteyen tüm geçmiş mesajlarıma bakabilir. mevcut yönetimi her yol ayrımında destekledim ama bugünü de dostluk kardeşlik masallarıyla geçiştirirlerse yeter! galatasaray'ın hakkı yeniyor. ya mücadele edin, ya çekilin.
 • 3
  kesinlikle hakem hatalarına karşı çözüm olmayacak olan istek. senin hakemlerin kalite anlamında kötü değil ki?

  (bkz: cüneyt çakır)

  sen dünya'nın en iyi hakemlerinden birisini beğenmeyip yabancı hakem istiyorsan demek ki ortada bir kalite problemi yok. bu konuyu mehmet demirkol çok iyi dile getirmişti zamanında. yabancı hakem gelecekse 2'şer haftalık periyotlarla falan gelmeli. aynı hakemler değil farklılar gelmeli. ki buranın o kaos ortamına alışıp türk hakemlerine benzemesinler.

  kısaca, mesele hakemler mhk falan filan değil. türk futbol ortamı buradaki mesele.