• elinde varsa turşusu kurulmamalı bu arkadaşların. daha evvel bu konuda cebin yandıysa hele ki.

  2012 diyelim

  (bkz: semih kaya)
  (bkz: emre çolak)

  altyapına yatırım yap, güven ve çıkar. fırsat ver, değerini bulunca sun. sonra yine aynı. çok klişe ama "lan bizde adam biter mi?"

  yeter ki doğru yapılan, doğru eğitimi, ilgiyi, alakayı göster. o zaman seriye bağlarız işte. 10 seneye bir anka kuşu çıkarmayız. hoş onu da yapamayanlar var ya neyse...*

  (bkz: galatasaray altyapısı)
 • linç kültürünün sözlüğümüze yansımasına muhattap kalmış yazarımızdır. "buralarda yabancıları sevmeyiz" den "ya sev ya terket" longobozluğuna kadar insana yakışmayan hiç bir şeye muhattap olmasını istemediğim insanlık unsuru.

  ayrıca bu arkadaş fenerli ise (ki olabilir) beni hiç ilgilendiren yanı yoktur bunun. olsa olsa moderasyonun sorunudur. sözlük anayasasıymış! pöh! türkiye cumhuriyeti anayasasını götünden anlayan faşistler gibi türkiye cumhuriyetinde yaşayacak insanlardan köken itibarı ile türk etnik kimliğini istemeye benzer bu tutum. bense türkiye cumhuriyetinde birlikte yaşamak için insanların etnik kökenlerini hiç umursamayan adamlardan biriyim. fenerli ise de uslubu bu olduğu sürece başımın üzerinde yeri var bu arkadaşımızın.