• 4
  yurt dışı kaynaklı haberlere bakacak olursak ilgilendiğimiz iddia edilen forvet oyuncusu. genç scout hamlesi olabilir. ancak haberde bahsi geçen 15 milyon euro bizim çıkmamızın mümkün olmadığı tutarlar. potansiyeli yüksek ama geçen sezon 7-8 gol atmış biri için 15 milyon euro isteyecklerini sanmıyorum. bence free agent abel hernandez ve sözleşmesi bitmediyse kiralık okaka gibi bir ikiliyle yeni sezona girebiliriz. okaka devre arası son anda iptal olmuş bir hamle.

  ilgilenen için link: https://www.voetbalkrant.com/...elen-bij-club-brugge
 • 5
  bizim scout departmanın ne kadar iş bilmez olduğunu kanıtlayan güzellikte bir örnek.

  oyuncu ile ilgimiz as trencin'de oynarken (2015-16) sezonunda başlamıyor.
  çünkü, scoutlarımız tam olarak para edeceği zaman (garantici olmak) öneriyor. geçen sezonda, ondan önceki sezonda gündeme gelmedi. eren derdiyok alınırken alınmadı mesela yedek forvet olarak bile.

  çünkü, scoutlarımız 5 milyon euro ve üzeri piyasa değeri olunca önerilerde bulunuyorlar.

  brügge'ün 10 milyon euro'dan aşağı satmasının mümkün olmadığı geleceği parlak forvet oyuncusu.

  yazar notu as trencin'de 10 gol 5 asist yapmıştı.
  ve brügge hemen almıştı. sadece 1 milyon euro'ya.
 • 7
  bizim scout ekibi hakikaten ne işe yarar anlamıyorum. 8 yıldır keşfettikleri işe yarar oyuncu belki garry rodrigues var başka da yok. kimse bana bruma falan demesin. bruma zaten bize gelmeden önce oldukça popülerdi. portekizliler yeni ronaldo olacak gözüyle bakıyordu. sporting lizbon ile para konusunda sıkıntılar yaşamayıp köprüleri atmasa zaten bize gelmezdi. scout ekibinin yıllık maliyetinin 1,5 milyon euro olduğunu duymuştum. hakikaten ne iş yaparlar anlamıyorum.

  bu adamı kaç maç izlemişler, nasıl takip etmişler bilmiyorum ancak kesinlikle bizim ihtiyacımız olan bir forvet değil.
  club brugge'de 82 maçta 20 gol atabilmiş.
  190 boyunda ama aynı eren gibi boyuna rağmen hava topu alamayan,çok yavaş ve son vuruşları kötü bir futbolcu. beğendiğim tek özelliği sırtı dönük iyi top saklaması. başka da iyi bir özelliğini görmedim. club brugge'e geldiğinden beri 20'den fazla maçını izlemişimdir. izlediğim maçlarda bu kazmayı neden inatla her maç oynatıyorlar diye söylenmişimdir. bize gelirse saç baş yoldurur. üstelik genç denilebilecek bir oyuncu da değil. 22 yaşına gelmiş daha önemli bir performans gösterememiş. 10-15 milyon eurolar bu adam için çok uçuk rakamlar. paramız olsa bile bu paraları kesinlikle etmez. club brugge'den hücum oyuncusu bakıyorsak eğer bu adam kesinlikle 21 yaşındaki emmanuel dennis olmalıdır. garry rodrigues'in son vuruşları ve pasları daha iyi olanı. ancak onunda bonservisini karşılayamayız.
  özetle inşallah gelmez dediğim bir futbolcu.