• 1
  istanbul park pistinin işletmesini yapan intercity'nin yönetim kurulu başkanı.

  2021 f1 yarış takviminde vietnam'dan boşalan koltuğu kapmaya uğraşıyor diye düşünmüştük ancak "ramazan ayına" denk geldiği gerekçesiyle bu konuyla ilgilenmediklerini dile getirmiş. ilgili haber:

  https://tr.motorsport.com/...ni-reddetti/4909045/

  formula 1'i türkiye'ye getirmek için elinden geleni ardına koymayan ve bu hafta sonu yapılacak yarışta * büyük emeği olan birisi olmasa çok ağır şeyler söylerdim ama bir şey de diyemiyorum. keşke böyle ufak tefek ayrıntılara takılmasaydı. muhtemelen seyircinin gelemeyeceğinden endişelendi ama daha da muhtemeli ve söylemediği kısım şampanya sahnesinin büyük infiale yol açacağını düşündü -ki bu konuda mevcut idari kadronun eşgalini hesaba katarsak oldukça haklı . çünkü biliyoruz ki aşşırı müslüman bir ülkede yaşıyoruz. ve yine hepimiz çok iyi biliyoruz ki cinayet, tecavüz, hırsızlık, adaletsizlik ve kul hakkı yemek dışında hiçbir günahın işlenmediği bir ülkedeyiz.

  ekleme: f1 2021 takvimi geçici bir takvim ve vural ak "geçici bir takvim yerine sürekli içinde bulunacağımız bir imkanı kovalıyoruz" demiş. bunu da atlamamak lazım ancak yine de bu hedef için 2021 güzel bir fırsattı.
 • 2
  https://tr.motorsport.com/...ni-reddetti/4909045/

  muhtemelen ramazan ayında gelecek seyirci azlığından veya gelecek seyircinin bir kısmının oruç tutmasından dolayı yiyecek içecek standlarına uğramamasından dolayı yukarıdaki gibi bir açıklama yapan intercity yönetim kurulu başkanı. yoksa işletmesi kendinde olan ve yarış olması durumunda gelir elde edeceği pistte böyle bir açıklama yapacağına ihtimal vermiyorum.
 • 3
  açıkçası dediklerinde haklı olan ve işin ticari boyutunu ön planda tutması gereken bir yönetim kurulu başkanıdır. öyle ya da böyle nüfusun önemli bir kısmı ramazan ayında gerçekten oruç tutuyor. bunun da seyirci sayılarına ket vuracağı malum. "ramazan ayında futbol maçları yapılmıyor mu?" diyerek ad hominem'e başvurmak da sağlıklı değil. kısacası haklı. kendisine kanıtlanmamış varsayımlar ile saldırmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.