• 55
  doğru taktiklerle izlendiğinde şikayet etmeye devam edebileceğimiz uygulama.

  ban olayı artık sorun olmaktan çıktı. bygencer vb. kişilerin yaptığı bundle'lar ban sorununu programı kapatıp açınca çözüyor.

  peki neden kanalı açmak istediğimizde açılmıyor?

  gözlem ve deneyimlerime göre sanıyorum ki vavoo'nun sunucuları maksimum giriş kapasitesine ulaşınca yeni girişlere izin vermiyor.
  şöyle ki; örneğin şampiyonlar ligi gününü düşünelim ve mesela cbcsport kanalını 20:55 maçı için açabildiniz. kanalı kapatmanızı önermem. çünkü siz izlerken sunucuya giriş dolmuş olabilir ve çıktığınızda bir daha bir süreliğine giremeyebilirsiniz. vpn falan bu yüzden işe yaramıyor. siz bir kanalı açabildiğinizde sorun olmaz. arada yayın donar gibi oluyor. bekleyin. sanırım bu aşamada sunucu doluyor çıkarsanız giremezsiniz. bu aşamada kanal kapanmasın diye dua ediniz* beinsport kanalları bazen kapanabiliyor. cbcsportta bir sıkıntı yaşamadım.

  edit: uzun zamandır aklımda ama sürekli unutuyorum ve bugün de deneme fırsatım olmadı ama yarın en başta vpn ile normal kanal açılabileceği zaman açıp, diğer pc'den giriş yapılamadığını teyit ettikten sonra, kanaldan çıkıp vavoo'yu kapatmadan yeniden bir kanal açmayı deneyeceğim. bu işe yararsa en azından vpn'in işe yarar bir yönünü bulmuş olurum* edit sonucu: işe yaramadı.

  edit2: yukarıda bygencer'den bahsetmiştim. kendisi güzel ve stabil bundlelar yapıyor. en son 4 büyükler için tasarladığı bundleları paylaştı. telegram hesabından link veriyor ama ben üye değilim ancak sağdan soldan linkleri buluyorum. galatasaray için hazırladığı bundle linki: https://archive.org/download/bygencer-gs

  galatasaray'ımızla ilgili olduğu için buradan paylaşmak istedim.

  bygencer izinsiz paylaşımlar konusunda biraz hassas umarım bu paylaşıma kızmaz. güzel bundle'ları için kendisine teşekkür ediyorum.

  kendisini youtube'ta bulabilirsiniz.