• 1
  17 mart 2018 fenerbahçe galatasaray maçı öncesinde bir arkadaşımın tavsiyesiyle bildiri yağmuruna tutmak için kamuoyuna bildirmek istediğim emek hırsızı bir diğer uygulama.

  uygulama android kullananlar için play store'da. uygulama dili almanca olduğu için en başta pek çözemedim ama sonrasında vavoo.tv yazan yere vavoo.to yazmamla live tv sekmesinde bir de ne göreyim bütün tv kanalları beinler de dahil full hd yayında. eğer ortalama üstü bir internetiniz varsa(10-15 mbps) muazzam keyifle maç izletir size, tabi emek hırsızlığı aklınıza gelene dek.

  tüm yazar ve okur arkadaşlarımdan rica ediyorum. bunlara prim vermeyin. şikayet etmeyi beceremeyenler yeşillendirsin yardımcı olayım.
 • 2
  sozluk bu serefsizler o kadar saglam bi program yapmislar ki anlatamam. tum kanallar var icinde. netflix bile var..
  ip tv'den daha iyi bence ustelik beleş. *

  sikayet etmek icin en basta kendi sitesinden indirin.
  next next deyip kurun.
  en basta karsisiniza cikan vavoo.tv kismini siliyorsunuz yerine vavoo.to yazip entere basiyorsunuz.

  yukleme bittikten sonra live tv bolumunden dilediğinuz tüm kanallari hd, ultra hd şikayet edebilirsiniz.

  (bkz: alman yapmış ağbi)

  edit: gecen sene bi cortlamıştı ama hemen geri duzeldi.
 • 4
  bir sürü şeyi ücretsiz izlemek için kurulmuş illegal platform.

  ben anlamıyorum neden izlediğimiz/ dinlediğimiz içeriklere, aldığımız hizmete para vermeyi tercih etmiyoruz? hadi öğrencisindir, durumun yoktur falan neyse. ciddi bu olayı tırmalayan, kovalayan insanlar var böyle yeni yeni yerler arayan falan.

  abi yapmaktan keyif aldığın bir şeyin de parasını öde yani. aman para ödemeyeyim, aman reklam izlemeyeyim. kim ne kazanacak peki? izlerken keyiften öldüğün blutv dizisine para kazandırmayınca o dizi nasıl devam edecek? aman şarkı yapsın diye sayfalarca yazılar yazdığın, yolunu gözlediğin grup spotify'dan youtube'dan para kazanamayınca nasıl bu işle uğraşmaya devam edecek?

  ben mesela bu sene digiturk bize sokmaya çalışınca iptv kovaladım. digiturk'le konuşuldu anlaşıldı devam edildi bi şekilde. şimdi düşünüyorum eğer digiturk'ten koparsam maç da izlemicem çünkü aldığım hizmet bu kadar para etmez, ama kimsenin de hakkını yemek istemiyorum. fiyatları makul seviyeye indirmezlerse yere batsın yani izlemicem maç falan mesela. ama bunun alternatifi bu değil bu kesin
 • 6
  bakın arkadaşlar biz bu topraklarda trt izleme parası, sayaç okutma parası cart parası curt parası diye diye kerizleniyoruz zaten. öyle yok hakkını ödemiyormuşuz yok bilmem neymiş geçin bu ayakları. bizim hakkımızı kim ödüyor? bizim hakkımızın ödenmesi için bu para saymamız gerektiğine inanılan düzenden payını alanlardan hangisi bizim hakkımız için bir şeyler yapıyor? gelir seviyesi bu kadar düşük bir ülkenin vatandaşı olarak gayet de arka yol aramaya hakkım var.

  sonuç olarak; illegal bir uygulama. mutlaka şikayet ediniz efendim. doya doya ediniz.
 • 9
  bu illegal uygulamanın internette bir de türkçe dil desteğini buldum linkini şikayet için aşağıya bırakıyorım eğer yasak ise uyarırsanız mesajdan da yollayabilirim. nasıl yapılacağı youtubede var googleye yazdığınızda hemen çıkar.

  lütfen şikayet edin;
  https://drive.google.com/..._2Bh43SN7YDNUAX/view

  düzeltme: nasıl şikayet edeceğini bulamayanlar için youtube’ye özel şikayet videosu da çekmişler efendim. aramak ile uğraşmayın diye onu da bırakıyorum buraya.

  https://youtu.be/3a3Rx3QKk6g
 • 10
  son 2 haftadır hem mobilde hem bilgisayarımda kullandığım müthiş uygulamadır. mobilde ilk kullanım için vpn şartı gerekiyor. bir kere vpn ile giriş yapılınca arkasından istediğiniz kadar giriş yapabilirsiniz vpn'siz.

  1 dakika geriden geliyor hiç umurumda değil leş bir internet hızıyla sd yayınını bile rahatlıkla izleyebiliyorum. umarım bozmazlar.
 • 12
  çok bel bağlanılmaması gereken uygulama.
  1 ay sonra pro versiyonu için para isteyecektir (istemişliği var)
  bir güncelleme yayınlar livetv kalkar ama baş bir yere gelir,
  sonra başka güncelleme alır livetv geri gelir bir hafta herşey yolundayken diğer hafta kesintiler vs yaşanır.
  ortası olmayan uygulama. film vs için kullanacaksınız iyi (ki niye kullanasanız torrent diye bir nane varken) ama maç yayınları vs için dediğim gibi çok bel bağlamayın alternatifiniz olsun.