• 1
    galatasaray e spor takımımızın league of legends branşının 2020 kış mevsimine katılımının engellenmesinin ardından taraftarın başlattığı, lol takımı oyuncumuz ragner'in destek verdigi etiket. imkanı olan kardeşlerim destek versinler. süreçte e spor şubelerini yöneten yöneticimizin hatası çok büyük. oyuncu ve koç maaşlarının gecikmelerinin izahı yok. ancak gelinen noktada verilen ceza yönetimi etkilemezken bu iş ile uğraşan profesyonel sporcularımızı ve bu branşa gönül veren taraftarları mağdur etmiş durumda. yönetim üzerine düşeni yapar mı bilmiyorum. ancak en azından bu mağduriyetlerin giderilmesi namına bizler de hakları gasp edilmiş kadromuza ses olalım.
    bu arama sonuçlarını incele: https://twitter.com/...ininaslan%C4%B1?s=09
  • 2
    destek oyuncusu barış çepnioğlu, oyundaki adıyla tolerant'ın da destek verdiği hashtag. galatasaray sözlük olarak destek atmamız gerektiğini düşünüyorum. armanın olduğu her yerde destek şart. ne kadar doğru bilmiyorum, büyük ihtimalle yanlış bilgi de olabilir ama twitter'da blokajdan dolayı ödemelerin yapılamadığı söyleniyor. yeterince destek verirsek riot games'in buna kayıtsız kalabileceğini sanmıyorum. hem genç oyuncularımızın sezonunun heba olmaması için, hem de armanın yarışmada kalabilmesi için destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum. üstelik sesimiz çıkarsa yöneticiler de branşın umursandığını görüp, kendilerine çeki düzen verebilirler.
  • 5
    blokajın kaldırılmasının ardından galatasaray espor, league of legends takımının bütün borçları ödendi ve riot games'e başvuru yapıldı. bunun ardından ligin iyi takımlardan royal youth borçları sebebiyle tüm takımı dağıttı. şu anda lig yönetimi hem royal'sız hem de galatasaray'sız bir lig ile karşı karşıya ve bu işlerine gelmez. biraz daha üstüne düşülürse cezamız para cezasına çevrilebilir. biz de bu hashtage yazarak durumu gündemde tutabiliriz. üstelik royal'dan ayrılan fabfabulous, holyphoenix, japone gibi oyuncular ile anlaşarak cezadan sonra zayıflayan kadromuzu güçlendirebiliriz. yönetim royal'ın bu krizini kendi avantajına çevirebilir. destek olalım.