• 1
  1980 doğumlu 1.76 cm boyundaki türk asıllı alman orta siklette yarışan boksör. bu arkadaşın gündeme gelme sebebi ise yaklaşık 4 hafta önce tekirdağ'da yapılan bir müsabaka öncesinde ismi anons edilince üzerinde “bu ülke atatürk’ün tayyip’in değil” tişörtüyle çıkması. kendisi pkk ve dinci örgütlerden ölüm tehditleri aldığını beyan etmiş. ne yalan söyleyeyim bana pek samimi gelmedi biraz muhammet ali'cilik oynamaya çalışıyor gibi geldi. ama samimiyse afferin çocuğa diyor ve ilgili linkleri paylaşıyorum.

  http://www.haberartibir.com.tr/...aliyorum-h12586.html
  http://www.hurriyet.com.tr/...r/diger/26081516.asp
 • 2
  https://twitter.com/.../1000726338418954241

  son yaptığı maçın basında yer almamasını daha önce yaptığı "bu ülke atatürk'ün, tayyip'in değil" açıklamasına bağlamış. doğrudur, olabilir. yalnız şöyle bir durum var iyi kötü boksu takip ediyorum ubf (universal boxing federation) kemerini ilk defa duyuyorum. wbc'ye bağlı olan ebu dışında bildiğim avrupa kemeri yok. zaten en prestijli avrupa kemeri de ebu, gerisi çer çöp.

  ünsal arık'ın kemer maçına çıktığı adam 30 galibiyet, 21 mağlubiyete sahip 20 kez nakavt olmuş bir gürcü. 30 galibiyete de bakmayın, yendiği adamların hepsi gürcü ve kariyerleri berbat. en son hiç galibiyeti olmayan 12 yenilgili bir adamı nakavt etmiş mesela.

  önce kendinize karşı dürüst olun, senin o belindeki kemerin haber değeri bile yok. gidin doğru düzgün başarılar elde edin, sonra bize basında yer vermiyorlar diye ağlayın.