• 1
  uefa'nin canlı yayın ve video izleme platformu. platform içeriğinde ücretsiz olarak şampiyonlar ligi, avrupa ligi ve bundesliga maçlarının bazıları canlı olarak yayınlanacakmış. ayrıca bu liglerdeki tüm maçların özetleri de izlenebilecekmiş. düzenlediği kupalara ilişkin güzel içerikli videolar da mevcut. uygulaması şu an apple storedan ücretsiz indirilebiliyor. ek olarak platformda şu an devam eden 21 yaş altı avrupa şampiyonasının maçları izlenebilir görünüyor.
 • 3
  enteresan bir gelisme. nfl ve nba usulu bir olaya girismek istiyorlar sanirim.

  bu olayi genisletirlerse, yayin haklarini satin alan kuruluslar yerine direk uefa kazanmaya baslar o yayin gelirlerini.

  yalniz, ucretsiz kalmasi ve devam etmesi imkansizdir. uefanin gelirlerinin en buyuk kaynagi yayin haklari. ucretsiz yayinladigin seyi baska kurumlara pahaliya satamazsin. e yayin geliri olmadiginda o dagitilan paralari artik dagitamamaya baslarsin.
 • 4
  --- alıntı ---

  uefa, yeni yayın platformu olan uefa tv'yi yayın hayatına soktuğunu açıkladı. uefa tv'de gelecek sezondan itibaren şampiyonlar ligi ve avurpa ligi maçlarıyla birlikte birçok uefa organizasyonundan maçların ücretsiz bir şekilde canlı olarak yayınlanacağı açıklandı. ayrıca almanya futbol federasyonu ile yapılan anlaşma gereği bundesliga'dan da maçlar canlı olarak yayınlanacak.

  uefa'nın resmen yayın hayatına başlattığı ve gelecek sezondan itibaren üyelerine ücretsiz olarak canlı maçları izleteceği uefa tv'nin içeriğinde nele rolacağı açıklandı. şampiyonlar ligi ve avrupa ligi'nde oynanacak bazı maçların canlı yayınları tüm dünyada ücretsiz olarak hizmete sunulacak. ayrıca maçların özetleri, goller, arşiv görüntüleri de uefa tv'de yer alacak.

  bundesliga ile özel anlaşma
  uefa'nın almanya futbol federasyonu ile özel bir anlaşma yaptığı ve gelecek sezon bundesliga maçlarının bir bölümün de bu platformdan ücretsiz olarak yayınlanacağı duyuruldu. bundesliga'da tüm maçların özet görüntüleri de uefa tv'de olacak.

  uefa'nın yeni platformunda yer alacak içerikler

  şampiyonlar ligi
  avrupa ligi
  euro 2020 elemeleri
  uefa uluslar ligi
  bundesliga
  maç özetleri
  en iyi goller
  arşiv maçları
  uefa gençlik ligi
  uefa u17 şampiyonası
  kadınlar avrupa şampiyonası
  kadınlar şampiyonlar ligi

  --- alıntı ---

  https://www.futbolarena.com/...ar-sifresiz-371410h/