• 2
  sayesinde ülkemizin insan manzaralarını bir kere daha görmüş olduğumuz milli takım. ismi, cismi, yaşı vs. hiç bir şekilde belli olmayan bir fotoğraf da ülkece herkes oradaki 5 tane orul orul orospu çocuğunu atlayıp sadece oradaki dişiye odaklanmış.

  fotoğraftaki kadın olduğu iddia edilen sporcunun ismi her yere yayılmış durumda. ancak orada adeta zafer pozu veren kim oldukları açık seçik olan insanlıktan nasibini almayanlardan bahseden hiç yok. ortada "o" kişi olduğu olduğuna dair hiç bir kanıt olmayan gencecik bir insanın hayatıyla oynanıyor. her yerde konuşulmaya başlandı çok yazık.

  o veya değil, ne idiğü belirsiz bir selfie üzerinden bir insana iftira atmak isminin bu olayla ilgili sanal alemde yaymak... ayıp falan değil bildiğin suç.

  umarım o karedeki kadın sosyal medyada dolaşan kişi değildir, çünkü daha 22 yaşında gencecik bir yaşam. sadece zevk için 5 tane hanzoyla bu işe kalkışacağını düşünmüyorum, düşünmek bile istemiyorum. ha eğer iddia edilen kişiyse ve bu bir şekilde kesinlik kazanırsa inşallah o kız ben rıza göstermedim bana tecavüz ettiler görüntü aldılar der de o zafer pozu veren cibiliyetini siktiğimin çocukları ömür boyu bunun cezasını çekerler. bu sadece benim kendi yorumum. birisi çıkar alan razı veren razı tarzı bir şey derse de ona da bir şey diyemem. ancak benim mayam bu kadar genişliği kaldırmadığı için olaya bu şekilde baktım. dünyanın en büyük gavatı da olsanız dünyanın en büyük orospusu da olsanız, bu işi yapıp bir de üstüne maharet gibi fotoğrafla ölümsüzleştirmezsiniz.

  fatih hoca'ya türk sporundaki taciz, tecavüz olaylarının sorulmasının hemen arkasından ortaya çıkması da çok manidar.
 • 3
  çok büyük ihtimalle çekildiği esnada fotoğrafın farkında olmayan genç bir kızın önünde zafer pozu vererek hayatıyla oynayan 5 adet orospu evladını barındıran milli takım. memleketin geri kalanı da aşağı yukarı aynı ahlak seviyesinde olsa gerek ki tost makinesiyle çekilmiş fotoğraftan kimlik tespiti yapıp utanmadan sağa sola yazabiliyor. ya akıl ya şeref eksik bu topraklarda, hangisi henüz çözemedim.
 • 5
  ülkenin nasıl bir çukurda olduğunu gösteren takım.

  ortada hiçbir kanıt yokken kimin ortaya attığı belli olmayan bir lafla bir kadının hem aile hem de spor hayatı yok ediliyor. paylaşılan fotoğrafta yatanın cinsiyeti zar zor seçilirken adından sanından nasıl bu kadar emin olup sözlüklerde, sosyal medyada adını zikredebiliyorsunuz. hayır hadi zikredildiğini gördünüz neden mal bulmuş mağribi gibi başlık açıyorsunuz.

  umuyorum o milli sporcu gerekli mercilere gerekli kişileri iftira suçundan şikayet eder. hayat karartmak o kadar kolay mı amk?
 • 7
  ön edit: aklıma sonradan geldi. bu olaya duyar kasan ahlak şövalyelerini de nedense ben daha yeni patlayan eskrim milli takımındaki taciz skandalıyla ilgili yazarken görmedim. hiçbiri bir şey yazmıyordu onunla ilgili. bunu sadece burası için değil her platform için söylüyorum.

  halkımızın cahilliğini gözler önüne sermiş milli takım. arkadaşlar bilin diye söylüyorum sporcular kamplarda falan hayvan gibi sevişiyorlar, fotoğrafı görünce şaşırmadım bile. leicester city topçularının falan da grup seks videosu var hatta.

  olimpiyat köylerinde seks partileri falan düzenleniyor, oradaki prezervatif dağıtan görevli boşuna değil yani. isterseniz araştırıp olimpiyat köylerinde olanları anlatan sporcuların demeçlerini okuyabilirsiniz.

  sadece ufak bir araştırma ile çıkanlar:

  - abd'li yüzücü amanda beard, sporcuların olimpiyat esnasında deli gibi boş yer aradıkları söylüyor ve ekliyor: "zaman zaman sporcular boş bir yer bulup sevişebilmek için kilometrelerce yol yürüyordu."

  - abd'li ciritçi breaux greer sydney 2000 olimpiyatları'nda her gün 3 kadınla seks yaptığını söylüyor. hatta bunlardan ikisi olimpik sporcuymuş. bu sporculardan biri sırıkla atlama dalında yarışırken diğeri ise koşucu. üçüncü kadının ise olimpiyatlardaki iskandinav bir gönüllü olduğunu söylüyor greer.

  - hope solo, 2008 yılında pekin'de gerçekleşen olimpiyatlarda insanların buldukları her yerde seks yaptıklarını anlatıyor. özellikle de açık havada, binaların arasında ya da çimenlerin üzerinde. brezilya'yı yenerek altın madalyayı kazandıkları maç sonrası çılgın bir parti verdiklerinden de söz eden hope, "önce bardaydık, sonra birkaç ünlüyle tanıştık ve partiye olimpiyat köyünde devam etmeye karar verdik. yanımızda akreditasyon kartlarımız bile yoktu. kapıdaki güvenliğe altın madalyalarımızı gösterdik ve bu ünlüleri bizimle beraber olimpiyat köyüne soktuk. gecenin sonunda ise içlerinden birini önce odama aldım sonra da arka kapıdan gizlice çıkmasını sağladım. isim sormayın çünkü o benim olimpiyat sırrım" diyor.

  - 2010 yılında vancouver'da gerçekleştirilen kış olimpiyatları ise grup sekse bile şahit oldu. almanya, kanada ve avusturya'dan 6 sporcu bir jakuzinin içerisinde görüldü. parti, gece geç saatlere kadar devam etmiş.

  - britanyalı eski masa tenisçisi matthew syed'e göre 1992 barcelona olimpiyatları daha çok seks festivaline benziyormuş. hatta syed 2.5 haftalık süre içerisinde hayatının geri kalanında olmadığı kadar farklı kadınla birlikte olmuş.

  - abd'li atıcı josh lakato, olimpiyatlar sırasında sydney'de kaldığı evin adeta bir geneleve dönüşmesinden dem vuruyor. lakato'nun anlattığına göre evde o kadar fazla seks yapılmış ki kendisini bir genelev çalışanı gibi hissetmeye başlamış. lakato ve ismini vermediği başka bir olimpik sporcu, sydney'den los angeles'e dönüş uçağında, tuvalette seks yapmış.

  - norveç'in lillehammer kentinde düzenlenen 1994 kış olimpiyatları'nda iki alman sporcu, amerikalı carrie sheinberg'e altın madalyaları karşılığında grup seks teklif etmiş. ancak kendisi de altın madalyalı olan sheinberg bu teklifi reddetmiş.

  “1988 seul olimpiyatları'nda olay o kadar çığrından çıkmış ki olimpiyat köyü yetkilileri tarafından açık alanda seks yapmak yasaklanmış.”

  ek olarak;
  “rio'daki 2016 olimpiyatları için olimpiyat köyündeki sporculara tam 450 bin adet prezervatif dağıtıldı. yani sporcu başına tam 42 adet. ayrıca yine bir ilk bu olimpiyatlarda yaşandı. daha önceki olimpiyatlarda sadece erkek prezervatifleri dağıtılırken bu olimpiyatlarda sporculara kadın prezervatifleri de dağıtıldı.“