• 1632
    2023-2024 sezonunu şampiyon tamamlamamızın ardından fb'li mensuplarının yasta olduğu topluluk. bunu her fb'li yorumcu için değil, içlerinde holiganlık yapan ve ali koç yalakası olanlar için söylüyorum. izlediğim yayınlarda bizden çok fb konuşuldu. rekor puan topladı, bu puanla şampiyon olamaması çok nadir görülen bir şey şeklinde yorumlar yapıldı. fb'nin de şampiyon performansı gösterdiğini söyleyerek bizim şampiyonluğumuza gölge düşürmek istiyorlar. aynı şeyler 2021'de biz, 2011'de trabzonspor şampiyonluğu averajla kaçırdığında söylenmemişti.
  • 1634
    ali koç korkusundan ağzını açamayanlar, dilini ve kalemini kiraya verenler bütünü.

    dün gece şampiyonluk kutlamalarını sunan bein spikerleri fenerbahçe'ye yapılan göndermelere tek kelime edemedi. icardi sahaya dzeko'nun çakma şarkısıyla çıkarken, koca stadyum "fener ağlama" diye inlerken milyonların gözünün önünde olanı söyleyemediler. bakın bunlar gördüğümüzü söyleyemiyor, tartışılabilecek konularda objektif davranabilirler mi?

    hepsinin büyük bir tehdit altında olduğu çok belli. bu tehdide rağmen koşulları kabul edip paralarına bakmaları da karakterleri hakkında fikir veriyor.
App Store'dan indirin Google Play'den alın