• 258
  basmakalıp fikirlerini 2000'li yılların başından beri ifade eden, kimse tarafından hiçbir dönemde ciddiye alınmayan, fransız ekolü ile kafayı bozmuş, erden timur'un başarılı yöneticiliğiyle hasetinden çatlayan, kıskançlığı diline vurmuş, kendisi gibi kafatasçı lisecilerin sözcülüğünü yapan, kendisi önemli olmayan ama taşıdığı ve temsilciliğini yapmakta olduğu kirli ve küçük zihniyetli büyük bir grubun varlığını hatırlatmasıyla tat kaçıran kadrolu başkan adayıdır.
 • 259
  iş adamı. galatasaray'da bir şeyler iyi gidiyorsa muhakkak onun önüne taş koyacak, kötüleyecek, işleri yokuşa sürecek, yüksek menfaat istenip, işleri berbat eden birileri muhakkak çıkmıştır. bu beyfendinin anlatıklarında şaşırtıcı bir taraf yok. 1,5 sene dayanmış olması asıl şaşırtıcı olan. ben daha önce bekliyordum işin doğrusu.

  bu tip şeyleri camia içinde konuşursun, âlî galatasaray menfaatlerin gereği canlı yayına çıkıp, bal yapan arıyı insanların önüne atmazsın. dışarıdakiler zaten yeterince yıpratmaya çalışıyorlar bu güzide kulübü. sizde buna çanak tutmayın desen de bir şey değişmeyecek. çünkü bu lokomotifin başı korkarım ki aynı yere çıkıyor.

  iş insanı değil mi? âlî menfaat belki bir iş anlaşmasının ucundadır. birilerini yıpratmak için galatasaray'lı olması, bunu değiştirmez ki! eğer kendileri yapamamış ve/veya yardımcı olamamışlarsa, bu başarılarda payları yoksa, kıskançlık, haset insanı bırakmaz.

  beğenmediğin erden timur, yıllardır yapılması beklenen şeyleri yaptı. sizin köhnemiş ve futboldan anlamayan çapsızlığınıza kırbaç vuruyor ve koca bir camia çok şükür başarılı oluyor. allah utandırmasın.

  o yüzden sadece galatasaray.
 • 261
  sene sonundaki seçim için startı vermiş kulüp üyemiz.

  muhtemeldir ki dursun özbek başkan tekrar aday olmak istemiyor. gerçi önceki seçimde de asla aday değilim diyordu ama sonra "pat" ne olduysa aday oldu.

  neyse başkan kulübü tercihen erden timura bırakıp ayrılmak istiyor diye tahmin ediyorum. diğer yandan başkan olmak isteyen metin öztürk de bu üstü kapalı veya açık tercihi gözleriyle gün aşırı görüyor. dolayısıyla arasının çok iyi olduğu kişilerle (örnek: turgay kıran) dertleşirken erden timur ile ilgili rahatsızlığını dile getiriyor. turgay kıran da izlediğiniz videoda bunları kamuoyuyla paylaşıyor ki erden timur az ya da çok popülerliğini kaybetsin, ortaya bir yarış çıksın. çok klasik bir galatasaray spor kulübü seçim yarışı taktiğine şahit oluyoruz.

  turgay kıranın yaptığını hem yanlış hem de çirkin buluyorum. umarım kendisi ve benzer isimler bu davranışa devam etmezler.

  erden timur son genel kurulda muhasip üyenin görevi olan sunumu çıkıp kendi yaparak kalp kırmıştır. metin öztürk son seçim öncesi "bu dakikadan sonra aday çıkan şöyledir böyledir" diyip sonra aday çıkanın altına girmiştir. dursun başkan kulüpten kovulan basketbol yöneticisini tutup geri getirmiştir. herşeyden önce kovan yönetime "siz bu işten anlamazsınız" demektir ve ayıptır.

  yani kimse kusursuz ve sözünün eri değildir. hiçbiri için gaza gelip öteki tarafa ölümüne yüklenmeye gerek yoktur diye düşünüyorum. seçim yarışı başladı.
 • 263
  galatasaray 2005-2006 sezonunda trömsö’ye elendikten sonra güldüğü anlar taraftarın gözünden kaçmamıştı. şu videoyu dk. 20:20’den itibaren izleyip notunu yeniden vermek elzemdir.

  https://youtu.be/9eOoN2ejmcc?si=H7vvfGuTBjk89ySd

  böyle insanların galatasaray’da yeri yok. vicdanlarımızda yargılayacağız galatasaray’ı önemsemeyenleri.
 • 266
  bacak bacak üstüne atmış alaycı bir dille erden timur hakkında konuşuyor. seni (eğer geliyorsan ki sanmıyorum) o şeref tribününe gömmeyenler utansın. bu gibilerin kulübe bir lira katkısı olmadığını adım gibi biliyorum. zaten beşiktaşlı olduğunu da söylemiş yanığı da bu olabilir. galatasaray genel kuruluna da yazıklar olsun ki bu adam hala bu kulübün bir üyesi. kulüpte futbol takımı, teknik ekip ve erden timur dışında yolunda olan bir şey yok. bu kulüp nasıl en başarılı hala anlayamıyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın