• 1
  xavier'in 1.83 boyundaki skorer 1-2 numarası. ncaa son 2 yıl ortalamaları 18.6 sayı, 4.3 ribaund, 5.2 asist, 1.5 top çalma.

  1 numara kalıbında bir 2 numara. tam bir combo guard. fakat oyun görüşünün sağlam olması hem 1 hem 2 numarada rahat oynamasını sağlıyor. mock draftlarda alt sıralarda olmasına rağmen müthiş potansiyel. march madness'da gösterdiği performansla daha da yukarılara çıkabilir.

  potaya çok rahat penetre edebilmesi ve imkansız gibi görülebilen şutları sokması en önemli artıları. mükemmele yakın top hakimiyeti sayesinde penetreleri ya sayı ya da faulle sonuçlanıyor.

  fakat tu holloway'in en büyük dezavantajı en azından draftlar için fiziği. 1 numara için birçok özelliği ortalama 2 numara içinse fiziği yetersiz. bu dezavantajlarını avrupa liginde pek yaşamaz ancak nba için yeterli görünmeyebilir. draftta geride kalmasının en büyük sebeplerinden biri bu.
 • 2
  kendisinin ismi dün itibariyle draftta yer almamıştır. jamon gordon da hazır galatasarayı terk-i diyar etmişken, galatasaray'a kazandırılması çok iyi bir yatırım olabilir. kendisini geçen sene biri yerinde canlı olmak üzere defalarca izlemiş biri olarak, ilk avrupa deneyimi olması risk olarak gözükse de, bu riski üstlenmek bizim için hem kısa vade de hem de uzun vade de iyi bir nba buy-outla kazanca dönüşebilir.