• 173
  trio'daki yorumlarda penaltı için djiku ve kalecinin müdahalesi yetersiz dediler. ben kendi yorumumu yapıyorum:

  trio izlerken farklı bir açıda djiku'nun yetersiz gibi görülen hamlesinde manaj'ın baldırı sütlaç gibi titriyor. sivas oyuncusunun topu kaleye plase yapması beklenirken, bu darbe ile topu ayağının kenarı ile auta vuruyor. bunu erman hoca da zaten söyledi. kısaca net penaltı.

  bunu trio'da hiç futbol oynamamış hakemler bilmez, erman gibi futbol oynamış hakemler bilir.

  (bkz: 22 nisan 2024 sivasspor fenerbahçe maçı)
 • 174
  dün gece tüm ülkeyi aptal yerine koymaya çalışan ekip.

  içlerinden ismi bahattin olan kişi manaj'ın tozluğu sıyrılacak kadar net ve sert bir müdahaleyi, vuruş kalitesini etkilemiyor diye geçiştirdi. halbuki ayak içini hazırlayan oyuncu topa ancak topuğu ile vurabildi. pozisyonun devamında kalecinin her iki ayakla yaptığı müdahalenin şiddeti belli olmasın diye temas anını yavaşça oynattılar ve uzun süre ekranda o an sabit kaldı. bir daha da kolay kolay normal hızda bile oynamadı. yorumu da temasın kontrollü olduğu, ayağın yerde olduğu gibi saçma bir şeydi.

  sonra içlerinden ismi deniz olan daha bir coştu. o anlarda çok sinirlendiğim için tam olarak dinleyemedim bile. içlerinde ismi bülent olanı dinlemeye tenezzül bile etmeden izlemeyi bıraktım.

  bunlar gibi hakem eskilerinin verdiği zararı kimse şu futbol atmosferine vermedi, veremez.

  belki bu başlığın konusu değil ama bu kararı haksız ve fenerbahçeyi mağdur gibi gösterip adana demirspor deplasmanında başımıza çorap örme girişimi yapılabilir. açıkçası alıştık ve beni şaşırtmaz.
 • 178
  bu allahın cezası herifler sırf fenerbahçe aklayabilmek ve hakemleri baskı altına alabilmek için şekilden şekile giriyor. kadroya da baksan birisi maçın içine ettikten sonra canlı yayında istifa eden vasıfsızın teki, diğer ikisinin yönettiği her büyük maçta şaibeli kararlar verilmiş, şimdi de fenerbahçe'ye laf gelmesin, yarış erkenden kopmasın diye algı kasıyorlar. anasını sattığımın ahlaksız medyası da birbirinden ahlaksız fenerbahçeli holiganlar tarafından doldurulmuş, birbirlerini gaza getiriyorlar.

  22 nisan 2024 sivasspor fenerbahçe maçı'nda sivasspor'a verilen %100'lük penaltı için iki gündür kafa ütülüyorlar. var karışamazmış, skandal kararmış falan. ahlaksız şerefsizler, aynı penaltı fener'e verilse bu sefer fener'i aklamak için var karışamaz diyorlar. şimdi fener'in hakkı yendi diye var güçleriyle algı kasıp sinirle bağıra çağıra var karışamaz diyorlar. ne ala memleket. fener'in lehine olunca "canım biz karışamıyoruz", fener aleyhine olunca "sen nasıl karışırsın ulan?!"

  adamlar resmen icat edilme sebebi, bu tip hakem hatalarının önüne geçmesi gereken bir teknolojiyi "neden hakem hatasını düzeltiyorsun?" diye eleştiriyor.

  bizim 24. şampiyonluk yerine 30. şampiyonluğu kovalıyor olmamız lazımmış. bu ahlaksızlar kim bilir kaç şampiyonluk çaldı bizden bu şekilde.
App Store'dan indirin Google Play'den alın