• 6
  son 1-2 yıldır bağımsız davranmalarıyla (dursun'a olan tavırları, tff ile mücadeleri ve fikret orman, ali koç'a açık açık meydan okumaları) kendilerine karşı olan galatasaray taraftarını da ılımlı kimliğe büründüren ultraslan'ın başlattığı tag.

  benim düşüncem ultraslanın başında ki kişiler, yönetimin yaptıklarından bir şekilde haberleri olur yani mutlaka bağlantıları vardır yönetimden. demek ki gerçekten ortada transfer yada anlaşmaya yakın oyuncu yok ki böyle bir tag açtılar.
 • 7
  ultraslan'ın yaptığı gereksiz eylemlerden bir tanesi daha. zaten her olayı kendi şahsi şovlarına çevirmeseler olmaz. medya ve bazı galatasaray düşmanı sözde spor yazarları ve yorumcuları asparagas transfer haberleri çıkararak taraftarın algısını bozup yönetiminde sabrını zorlamakta. yapılan en ufak şeyde medya bunu 10 kat daha kötü göstermeye çalışıyor.bunlar da yetmezmiş gibi bide siz vurun. dost musunuz düşman mısınız belli değil?
  neymiş efendim #transferlenerede. sabır.

  elbette yönetimin vermiş olduğu bazı yanlış kararlar var. ama bu adamlar kendi kendilerini dar ağacına götürecek kadar da aptal değiller.
 • 8
  yanlış bir iş yapmaktadırlar. yönetimi transfer için baskı altına almak son derece yanlış. zaten yönetimin her hangi bir transfer girişimi yoksa değil hastag kasmak, twitter'ın sahibini rehin alsan yine transfer yapmayacaklardır. transfer dönemi bitsin yine bir şeyler olmazsa artık istifaya mi davet ediliyor, beyaz mendil mi sallanıyor, her ne gerekiyorsa hep beraber yaparız.
 • 10
  ultraslan'ın az önce twitter'da başlattığı tag.

  https://twitter.com/...305458246299648?s=21

  aklıma ilk gelen soru şu oldu, ultraaslanın sadakati yönetime midir? terime mi? ben fatih hocaya olduğunu düşünüyorum ve hal böyle olunca da terim ile yönetim arasında sıkıntılar olduğu söylenebilir. ha yok yönetime ise, kimi arkadaşların dediği gibi yine şov peşindeler, bir taraftan -oo abi ultraaslan el attı ya! dedirterek taraftarı yatıştırma, diğer taraftan da kendilerine yine don biçme peşindeler diyebiliriz. ancak sadakatleri kime olursa olsun, galatasaraydan başkalarına sadakat duyabiliyor oldukları için, benim gözümde galatasaray'ın öz çocukları değiller ve beni asla temsil etme mertebesine ulaşamayacaklar.
 • 11
  transferlerde geç kalındığı doğru fakat diğer yandan da daha transfer kapanmamışken yangın çıkarmak galatasaray'ın menfaatine değil bence. sonuçta transferi gerçekleştirenler kendi cebinden ödemiyorlar bu paraları. d.a.ö gibi kulübün paralarını saçarak akıl almaz saçmalıkta kontratlarla transferleri bitirip oyuncular kampa yetiştirebilirlerdi belki. ama (hiç sevmesem de bu kelimeyi kullanacağım) büyük resime baktığında istenilen oyuncuları panik halinde hak ettiğinden ya da kulübün kaldırabileceğinden yüksek rakamlarla transfer edilmesindense, istenilen oyuncuların daha doğru ve makul koşullarda 1-2 hafta daha geç gelmesi yeğdir. fakat kulüp üzerinde oluşturulan bu transfer baskısının iletişim halinde olunan oyuncular ve onların menajerlerinin sadece, daha fazla para koparmasına ortam sağlamakta. yönetimin bu baskının altından kalkmak için transfer yapmak zorunda olduğunu bilen oyuncu simsarları 3'e halledilebilen bi' transferi bu çıkarılan yangını kullanarak çok daha yüksek rakamlara çekmeye çalışıyor. eğer 1 şubat'ta ortada yangın çıkarılacak bi' durum varsa hep beraber yakalım ortalığı ama biraz sabır.
 • 14
  gereksiz bir hashtag...

  yarın galatasaray’ın maçı var. konsantre olmamız gerek şey budur. eğer transfer yapılmazsa ya da eksik yapılırsa transfer dönemi bittiğinde hep beraber oturur eleştiririz. ama ultraslan gibi bir grubun bu tarz şeylerin içine girmemesi gerekir. yönetimle taraftarın arasını açmak konsantrasyon kaybına neden olabilir. yarınki ankaragücü maçından çok çekiniyorum. umarım bir aksilik yaşamayız. maça konsantre olalım. tamam transferler geç oldu ama yönetimi baskı altına alıp hatalı kararlar verdirmek de doğru değil. bitsin bu dönem ondan sonra eğrisine doğrusuna bakarız.