• 1
  özellikle galatasaray'ın şampiyon olunmaması istendiği sezonlarda yerli futbolcu düşmanlığı ile birlikte ortaya çıkan yeni durum. hamza hamzaoğu döneminde kazanılan 3 kupadan sonra bir anda dehşetengiz bir algı operasyonu yapılarak sezon paramparça edilmişti. burada esas amaç; takımın başındaki hocayı güvenilir olmayan, başarısız birisi olarak göstermek ve sezon içerisinde ayağını kaydırıp galatasaray'ı yarış dışına itmek. transfer memnuniyetsizliği olabilir ve bu her şekilde dile getirilebilir ama bu durum takımından nefret etmeye götürecek hatta takımına çelme atmaya çalışacak bir seviyeye gelirse o durum artık memnuniyetsizliği geçmiş başka hesaplar peşine düşülmüş demektir.
 • 3
  gereksiz baslik.

  ben simdi burada hamza'nin neden yetersiz bir td oldugunu anlaticak 1000 tane sey yazsam ne fayda edicek?

  ustune kalkip taraftara "memnuniyetsizligi gecmis baska hesaplar pesine dusulmus" demektir diyerek bir suclama yapiliyor. merak ettim, antrenman topcusu diye para verip aldigimiz kemik reyiz jem paul karacan'in gelmesine laf ederek ne hesaplar pesindeyiz.
 • 4
  antrenman topçusu kemik reyiz jpk'yı takımına katıp, melo'yu yollatıp yerini bilal kısa ile doldurmaya çalışan zihniyete her yerde tepki gösterilir. o algı operasyonu değildir.

  yalnız böyle bir şey var.

  i.ne basın özellikle galatasaray'ın transferlerinde maliyeti tl.ye çevirip, 5 yıllık toplam maliyeti hesaplayarak haber yapar. rakiplerimizde o olmaz.
 • 5
  katıldığım önerme. hamza hocanın da başını yedi bu operasyon lobisi. bu "kardeşler pide ve lahmacun salonu" ekibi, papermoon ekibinden de tehlikeli. zaten hamza hocanın da bizden sonra gittiği takımlarda da ne derece efsane işler yaptığı ortada. kalsaydı galatasaray'ın 117 yıllık planını yapardı muhtemelen. ha bilal kısa o kadar uzun yaşar mıydı orası artık bizi aşar.