• 1
  bir grup motor sporları sevdalısı gencin başından geçen fantastik hikayelerin anlatıldığı the fast and the furious serisinin 2006 yılında çekilen 3. filmi. bana göre serinin en güzel filmidir.

  konusuna gelirsek 17 yaşındaki sean boswell yasa dışı olan sokak yarışlarına meraklı bir gençtir. katıldığı yarışlar hep kazalarla sonuçlanınca başı polis ile derde girer annesi hapse girmesinden korktuğu için onu tokyo’da yaşayan asker babasının yanına gönderir. kendisini tamamen farklı bir kültürün içinde bulan sean’ın tokyo’daki sıkıcı hayatı, twinkie ile tanışınca değişmeye başlar. twinkie sayesinde kendini birden tokyo’nun drift yarışları dünyasında bulur. daha önce alışık olduğu sokak yarışlarından çok daha farklıdır. 3.film ilginç olarak seriden çok ayrı bir filmdir ve zaman olarak da çok ileridir.

  benim açımdan önemli noktasına gelirsek skyfall filmi ile birlikte introsu en hoş filmdir. dj shadow'un six days şarkısı ile slow motion kamera çekimi falan gayet uyumlu ve güzeldir.

  http://filmpo.com/...i-hd-altyazili-izle/
 • 2
  sahici drift king keiichi tsuchiya'nın deniz kenarında olta sallarken göründüğü film. üstad bunun dışında bir de efsane kırmızı evo'nun togue*larda göründüğü sahnelerde direksiyon başına geçerek filme katkı koymuştur. rivayete göre sean karakterinin drift öğrenmeye çalıştığı yani drift yapamaması gereken sahnelerin çekimi, drift yaptığı sahnelere göre çok çok daha uzun sürede tamamlayabilmiştir.