• 1
    1985 doğumlu tayland'lı snooker oyuncusu. judd trump ve belli oyuncuların aralarında oynadığı maçlar dışında snookerı çok yakından takip etmediğim için gözümden kaçmış yalnız bu adam gerçekten bir harika. nasıl bir soğukkanlılık, nasıl hızlı bir hücum oyunu o öyle, bayıldım resmen. 2019 yılında kariyernin ilk ranking tunuvasını shoot-out'ta kazanmış.

    2019 dünya açık snooker turnuvasının yarı finalinde kyren wilson'ı 6-5 ile geçerek finale yükseldi. finalde rakibi judd trump ya da john higgins olacak.
  • 2
    çok acayip bir oyuncu. gerçekten çok yetenekli ve bir o kadar da sempatik. çıkışını her ne kadar geç yapmış olsa da şu an dünya 22 numarasına kadar çıkmış durumda. bir an önce kendini ilk 16'ya atıp büyüklerle oynaya oynaya bize bir şov izletmesini bekliyorum. ilk şampiyonluğunu sabırsızlıkla bekliyorum.
  • 3
    izlemesi keyifli asyanın son zamanlarında çıkış yapan oyuncularından. maç içinde pozisyon dışı kaldığı bir anda kırmızıyı sarı cebe sarı toptan bir kombine yaptı ki bir 30 saniye kendime gelemedim kasıtlı mı yaptı acaba diye. maç sonunda judd frame' i ve maçı garantilediğinde masayı temizlerken; kenardan havlu sallamış, erken tebrik gülüşmeleriyle sempatimi kazanmıştır. hatta maç sonu tokalaşma esnasında yanlış anlamadıysam sarılmak istedi judd' a ama kendisi buzdolabı olduğu için tokalaşmakla yetindi.