• 1
  dünkü (bkz: #1935352) entarimde üzerinden kırmızıyla geçtiğim cm öncesi managerlik oyunu. http://www.bestoldgames.net/manager

  ya o yaşlarda çok ingilizcemiz yetmiyordu ya da harbiden derin değildi ve çok da zaman yemiyordu. 2 kardeş 2 kuzen sabaha kadar oynuyorduk ve 1 sezon tamamlanıyordu.

  aha 4 teknik direktör http://gss.gs/Dw5.jpg

  şişko ve kel olanı kim almayacak sıkıntısı vardı. yaşça en küçüğümüze itelerdik. aynı kadro ice wind tale oynamışlığımız da var. yanlış anlaşma olmasın frp oynar gibi oynuyorduk herkes kendi karakterinin yapacaklarından sorumluydu. şimdi öyle bir oyun yok mesela. pillars of eternity fena değil ama hikaye hep tek kişi üzerine odaklı.

  transfer yapmıyorduk pek ama yapılabilirdi. o zamanlar ahir zamanlar al sana 7 m mmmmmmm say yerde bulsan sayacaksın falan kafası yok.
 • 2
  sol tarafa bakınca bugün günlerden "menajerlik oyunu" sanıyorum. herkes kendisinde iz bırakan menajerlik oyununu paylaşmış. benim için de budur. 4 kişilik oynanabilmesi sayesinde henüz 5-6 yaşlarındayken bile zorla abim ve arkadaşlarının oyununa kendimi dahil ettiriyor, onlara kafa tutuyordum. *

  1992 yılının oyunu olmasına rağmen maçın önemli anları görüntülüydü. yıllar sonra assasin's creed filan oynamak için bilgisayarı yenilediğimizde bile 3 kişi bu oyunu oynamışlığımız vardır. o yüzden yeri bende çok ayrıdır.
 • 3
  müthiş bir oyundur, regen oyuncularla verim almak sorun olduğundan mevcut kadroya aşırı kontrat verip zorlanırdım, sonra dengeyi bulmuştum.

  http://www.abandonia.com/.../Manager%2C+The.html

  animasyonları cm den fazla heyecanlandıran oyundur bu arada .

  o kesmediğinden the ultimate soccer manager http://www.abandonia.com/...occer+Manager+2.html ile devam etmiştim, ufak bir klüp ile başlayıp saha etrafını şekillendirmek, içeceklerin fiyatına forma fiyatına karar vermek çok keyifliydi.