• 1
  dünya gündemine giren hashtag olmuş.

  --- alıntı ---

  "profesyonel dünyanın bariyerleri yönetimmiş meğer."

  "bu kulübün ağası da paşası da fatih terim’dir. son söz onundur, o ne derse o olur."

  " ekonomik anlamda iyi olduğumuz bu süreçte yönetimin arkasındayım. takımımıza zarar vermeyelim!"

  --- alıntı ---

  fatih terim'in açıklamaları sonrası genel olarak yönetim hedef alınsa da azda olsa bir bölünme de söz konusu. umarım içinde bulunduğumuz ve bulunmaktan hoşlandığımız bu kaos ortamını atlatabiliriz.
 • 3
  taraftarimiz yönetim ile hocanin arasinda kavga cikartmaya calisan cigirtkanlar gibi enerjilerini böyle boktan seylere vereceklerine, yönetim-futbolcu-taraftar ücgenini güclendirmesi lazim.

  avrupa'dan men yeseydik, transfer yasagi gelseydi görürdüm bu hastagcileri de neyse.

  iyi günde herkes kahraman kötü günde görüselim.

  kötü gün :
  hocalarin galatasaray'da calismaktan kactigi gün (bu arada i love you hagi)
  camia icindekilerin baskan adayi olarak ortada gözükmedigi gün,
  hicbir sponsorun ortaya cikmadigi gün,
  taraftarin el elde bas basta deyim yerindeyse g.t gibi ortada kaldigi gündür.

  su unutulmasin bu camiada kim ekonomik olarak kulübün belini dogrultmaya calistiysa les kargalari gelip o kisiyi devre disi birakmistir, simdi ekonomik anlamda iyi gidiyoruz ya, herkes en koyu galatasarayli, herkes hizmet etmeye gönüllü, herkes baskan, herkes yönetici olmak istiyor.
 • 7
  yönetim-futbolcu-taraftar üçgenini güçlendirecek olan taraftar değil yönetimdir.
  sosyal medyada kaçınılmaz olarak açıldı bu konu etiketi. zamanlama olarak yanlış bir konu etiketi olsa da söz olarak doğrudur.
  bizzat bildiğim mehmet cansun döneminden beri galatasaray’a en çok zarar veren ne taraftardır ne de teknik direktörlerdir. doğrudan en çok zararı yönetici tayfaları ve ulemaları olmuştur.
  inşallah mustafa cengiz yönetimi ile ilgili konuşulanlar komplo teorisidir yoksa gerçekten sıkıntı büyük.
 • 8
  taraftarın doğru yaptığı iştir.
  kurumların kişilerden büyük olması, kişilerin değersiz olduğunu anlamına gelmez. kurumlar göklerden gelen emirlerle yönetilmiyor. kişiler kurumları ve sistemler inşa ediyor. fatih terim de bugün galatasaray'ın önemli bir değeridir. taraftarın arka çıkmasından daha normal bir şey de yoktur.
  "ahımız var"cı üyelerle "ego, gaz vb." düşüncelere sahip üyelerden kişisel ricam, lütfen cümlenin başında belirttiğim fikri altyapılardan türeyen "terim'i yerme ayinlerini" ilgili başlıklarda yapmalarıdır. başlığa gitmeye üşenenler için (bkz: ahımız var hocam) (bkz: fatih terim)
  not: burada ahımız var başlığına yazanlara herhangi bir laf sokma amacı güdülmemiştir.
 • 10
  sonuna kadar katıldığım hashtag. imparatorla uğraşan altını oymaya çalışan kim varsa sonu hüsran olmuştur galatasaray özelinde. bunu göremeyen ve aynı amaca hizmet eden kim varsa net kere net idiottur. böyle bir değeriniz varsa ona sonuna kadar sahip çıkacaksınız.einstein boşuna dememiş. "aptallığın en önemli belirtisi, surekli aynı şeyi deneyerek farklı sonuçlar almaya çalışmaktır."