• 3
  (bkz: #3396186) (bkz: #3396314) (bkz: #3396313)
  öncelikle başlık altına yazdığım için hakkını helal etmesini dilediğim yazar.
  istatistiklerle bir kıyaslama yaparken tek bir parametre yanıltıcı olur. ferdi kadıoğlu vitor' lu dönemde, rıdvan yılmaz da valerin ısmael' li dönemde 3-4-3' ün solunda oynadılar. yani kanat bek olarak oynadılar. ayrıca verdiği dakika/gol/asist rakamlarına ben de kilit pas istatistiklerini ekledigimde işin rengi çok değişiyor;
  van aanholt : 49 kilit pas
  rıdvan yılmaz: 19 kilit pas
  ferdi kadıoğlu: 32 kilit pas
  aslında buradan da aanholt hücumda daha etkili anlamı çıkarmak yanlış olur. çünkü van aanholt duran top ve korner kullanma avantajı ile bu yüksek kilit pas rakamına ulaştı. yukarıda da dediğim gibi eksik parametrelerle istatistiksel kıyaslama yapmak hiçbir zaman sağlıklı veriler vermez.
  aanholt ile ilgili kişisel görüşüm ; geçen sezon euro 2020 yorgunluğu ve sonrasında takıma geç katılıp sağlıklı bir sezon öncesi kampı geçirmemesi nedeniyle istikrarlı ve yüksek performanslı bir katkı veremedi.
  ama bu sezon kendisinden çok umitliyim. 34 yaşındaki clichy' nin okan buruklu başakşehir' deki performansını hatırlayınca ben bu sezon aanholt' un gol+ asist olarak 14-15 lere ulasabilecegini düşünüyorum.
  tekrar hakkını helal et kardeşim. ayri ayrı başlıklara yazmaya üşendim. paket halinde buraya yazayım dedim.*
App Store'dan indirin Google Play'den alın