• 1
  galatasaray'ımızın 2017-2018 sezonu devre arası kampını yapacağı otel. ayrıca 10 senedir tatile gittiğim otel grubunun son 7 yıldızlı üyesi. ultra lüx bir otel olup fiyatı benzer otellere göre, görece olarak daha iyidir. türkiye'deki en iyi 3 otelden birisidir diyebilirim. sahibi erhan bey ile otelde kaldığınız sürece tanışabilir sohbet edebilirsiniz. hafta içi sibel can, ebru gündeş, enbe orkestrası ve altay konserleri olur. biraz reklam gibi oldu ama; an itibari ile takımın ne yediğini, nerede takıldığını, nasıl zaman geçirdiğini düşünebiliyorum. güzel bir duygu...
 • 4
  bu sene üst üste üçüncü kez olmak üzere devre arası kampını geçirdiğimiz otel. dursun bunlarla birkaç yıllık sözleşmeler falan mı imzaladı, üzerinden de komisyon mu çarptı gene bilmiyorum. genelde hoca bu tür detaylara kendi karar verir. hadi geçen sene geç gelmişti kamp planlaması için, ama bu sene de aynı yer tercih edilince işkillendim. umarım memnun kaldığımız içindir, bölgeyi bilenler belek'te daha iyi kamp yerleri olduğunu söylüyorlar ama. bir de otel hoşgeldin mesajı yayınlamamış bu sene facebook'tan, geçen sene vardı.

  dikkatimi çeken başka bir durum da mesela beşiktaş'ın antrenman yaptığı saha çevresi curcuna yeri gibi sağdan soldan personel falan fışkırıyor, her tarafta insan var. bizim yer dağ başında ıssız bir bölge gibi, sessiz ve biz bize kalmışız. futbolculardan başka kimse yok. geçen sene de böyleydi.

  ek bilgi: bundan önce en son 2016 başında emirhan arslan zeki demirci spor kompleksi diye duyunca pansiyon çağrışımı yapan bir yere götürmüş dursun başkan. eskişehirspor falan da varmış. allah cezasını veresice...

  edit: iki tesisin de antalya'nın iyilerinden olduğuna dair arkadaşlar bilgilendirdi. sueno'yu eleştiri amaçlı yazmadım zaten gözlemdi, 3 sezon önceki kamp bölgemiz de antalya'nın iyi tesislerinden, bilinen bir yermiş. ama allah dursun'un gene de cezasını versin. bunun için herhangi bir sebebe gerek yok.

  edit 2: başarı diledikleri gönderileri sosyal medya hesaplarına eklemişler bugün. okuyor musunuz lan yoksa buraları? :))
 • 5
  belek’de kamp yapılabilecek en iyi iki tesisten birisine sahip otel. antreman sahası, diğer takımların sahalarına göre daha izole ve ekstra güvenlik önlemine gerek kalmıyor. bu husus fatih hoca tarafından da istenilen bir şey. ayrıca ortada herhangi bir sözleşme yok, galatasaray tıpkı diğer büyük takımlar gibi otele konaklama parası ödemiyor. ayrıca burası dağ başında değil, lokasyon olarak en iyi noktada bulunan 2-3 otelden birisi. otelle herhangi bir alakam yok ancak olabilecek bilgi kirliliğine ilişkin çok ayrıntıya girmeden bir açıklama yapmak istedim.