• 1
  şu anda türkiye süper liginde iki maç oynanıyor. sivasspor-alanyaspor ve rizespor-kasımpaşa maçları. iki stadın da zeminleri muhteşem. bundan sonraki maçlara da bakacağım zeminler nasıl diye. hepsinin de kaymak gibi olacağından en ufak bir şüphem yok. peki konyaspor ve osmanlıspor statlarının zeminleri neden patates tarlasıydı. galatasaray oynayacağı için olabilir mi?

  insanlar bu kadar alçak olabilir mi diye düşünüyorum. hayır bu kadarı da olamaz olmamalı diyorum ama her defasında yanıldığımı anlıyorum.:(

  (bkz: 11 ağustos 2018 sivas alanya maçı)
 • 2
  oyuncu sağlığı, görüntünün verdiği keyif ve kalite açısından çok önemli bir unsur.
  kulüpler sta zeminleri bozuk ve bakımsız olmaları halinde önemli para cezalarına çarptırılmaları gerekir. marka değeri diye yırtınıp, bakın stat yaptık demeyle olmuyor. çok stadımız var diyip büyük turnuvalara talip olmak değil mevzu. 2024'ü alıp konya ve ankara gibi zeminlerde mi oynatacağız? sivas ve rize'deki stat sorumluları ile ankara ve konya'daki stat sorumluları aynı işi mi yapıyor?
 • 3
  euro 2024 adaylığı için tonla para dökülüyor ama bir alman televizyonu çıkıp akhisar, konya, inönü gibi zeminleri gösterse ne yapacaklar merak ediyorum. iyi kötü bein sayesinde maçlar birkaç ülkede yayınlanıyor, biraz ışık olsa belki daha fazla yere pazarlanacak lig ama şu zemin rezaleti yüzünden iki pas yapılmıyor sahada. ilgililerin çok da umrunda değildir gerçi.