• evet arkadaşlar ilkokul 1 ile başladık ve size hep birşeyler söyledik dedik ki arkadaş biz bu okuldan kurtuluruz kurtulursunuz. allaha şükürler olsun ki aslanlar gibi bir okul hayatı yaşadınız, bugün 1000. sınavımıza çıkıyoruz ve bunun adı da öss bakın yine söylüyorum, kazanacaksınız. ama netice ne olursa olsun siz benim gönlümde hep kazandınız, olmazsa olmaz seneye tekrar girersiniz. göreyim benim öğrencilerimi, allah yardımcınız olsun!!!!!!!!

  imparator fatih terim'den öss'ye gireceklere motivasyon.
 • 1-neden annemin tüm arkadaşlarının saygılı sevgili yakışıklı çocugu olur ve bu çocukların hepsi odtüye girer.
  2-neden komşumun çocugu hacettepeyi kazandı.
  3-neden abim tıp'ı kazandı vakti zamanında.
  4-neden kuzenim dereceye girdi.
  5-tüm sülalenin ilk senede girmesinin sebebi ne.
  6-tüm hacettepe mezunları bize gelmek zorundamı.
  7-neden annem tüm sorularıma offf puff diye cevap veriyor.

  eyyy sözlük içimi döküyorum niye bunlar böyle.babam her agzımı açtıgımda 3 senedir 50-60 deplasman yaptın gelsin lincoln seni kurtarsın diyor.bir espri yapardım o anda ama ortam gergindi herneyse.yine ailenin d....k oglanı olduk.gelen aşşagılıyor giden aşşagılıyor nasıl bir aile düzenidir nasıl bir hiyerarşidir bu.

  neyse önemli olan bunlar değil antep deplasmanı için para bulmak lazım...

  - bu bir yakarıştır-
 • bu yazarlar arasında en şanslıları 2000 yılındaki sınava girenlerdir. niye mi? sınava hazırlanıyorsun ve galatasaray coşmuş vaziyette atlıyor turları o sıralarda. mayıs gelmiş ve senin aklında en az sınav kadar yer kaplayan bir husus daha: 17 mayıs
  o gece o maçı izlemeyip kaç kişi ders çalışabilmiştir diye düşünürüm hep. biz öyle güzel bir sene de girmiştik işte öss sınavına. bir de sınav sonuçlarının açıklanması var ki, o da süper kupa maçı civarına denk geliyordu işte. (bkz: ulan gaassaray)