• 3
  2013'te "göndermeye çalışsalar da ben görevimin başında, galatasaray'ın içindeyim" demiş olan hocamızın yeni beyanatı.

  hatta daha sonra yaptığı basın toplantısında, milli takımın başına geçeceğine dair gstv'de verilen haber için "arkamızdan gstv'de hayal mahsülü olan bir anlaşmanın açıklaması yapıldı" da demiştir.

  genç arkadaşların hocayı tam tanımadıklarını düşünüyorum.
 • 5
  2019-2020 yılı performansını gördükten sonra çok da yüreğime su serpmemis aciklama.

  eski fatih terim olsa bu futbolcuların içinden geçerdi. şimdi içinden geçmek yerine bu gamsizlari şefkatli baba gibi koruyor kolluyor. belhanda denen adamı bu denli savunmasının hiçbir mantıklı açıklaması yok. futbolcular bu rahatlığı gördükçe her maç daha da kötüye gidiyoruz.

  benim tanıdığım fatih terim seneler geçtikçe daha yumuşak bir havaya giriyor. bu da beni gelecek için ziyadesi ile korkutuyor
 • 6
  çok şükür hocamdan bu lafı duyduğuma.
  arkadaşlar fatih terim galatasarayı galatasaray yapmadı galatasaray onu fatih terim yaptı lafını hocama söylesek çok şükür ki böyle oldu der.
  lütfen her zaman başarılı oldu ama öyle ama böyle her zaman başarılı oldu. sportif anlamda hiç mi hata yapmasın yapacak elbet yaptı da ama tek bir sezon dışında sezon kaybettirmedi bize karşılığında 8 sezon şampiyon yaptı. yine kaybettirmeyebilir sezonu yine kazanabilir ama velev ki kazanamadı bir defa da kazanmasın bu nedir yahu. tamam çok pahalı kadro kurduk sezon başında kağıt üzerinde ovv dediğimiz adamlar hemen hemen hepsi. ee olmadı tutmadı bir defa tutmadı diye bu ne hınç bu adam hep kazanmak zorunda mı?
 • 7
  https://twitter.com/.../1198991250755608577

  hani çok kötü oynanan, hiç beklenmeyen şekilde mağlup olduğumuz, boktan bir maçtan sonra takımda kim var kim yoksa ağzımıza geleni söyleriz ya; işte fatih terim'e karşı bunu yapamamamızın, şöyle bir duraksayıp, sadece ona karşı kelimeleri tartarak söylememizin bir nedeni var. bu kısa video da bu anlardan biri.

  bana göre en vurucu yanı şurası "kaybetsek bile hiç merak etmesinler, çünkü bir defa ben galatasaraylıyım"
 • 8
  nasıl ki galatasaray'i terim var etmediyse terimi'de galatasaray var etmemiştir. ikisi birlikte büyümüştür, en büyük avantajimiz galatasaray'ın büyüklüğü ile galatasaray sevdalısı bir hocanın yıllarının kesismesidir. kulüp kalıcı kişiler geçicidir ama bu kulüp yaşadıkça terim adi da onunla birlikte yaşayacaktır. o nedenle gitse de kalsa da terim hep ordadır.