• raporlu olmasına rağmen işe gitmediği gerekçesiyle aspor'dan kovulan karşıyakalı. bir karşıyakalı olarak kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyorum. yolu açık olsun.

  ayrıca göktuğhan argın ile yaşanılan tartışmayla ilgili de bir açıklama yayınlamış. tehdit eden göktuğhan argın mıydı acaba?
  https://www.instagram.com/...rce=ig_web_copy_link
 • https://www.instagram.com/p/B81sSFUp6ZU/

  göktüğhan argın denilen provakatörün oyununa gelmiş ve maalesef işine son verilmiştir.

  instagram hesabından söylediğine göre, 7 şubatta program sonrası söz konusu şahıs tarafından tehdit edilmiştir. o da bu olayı içinde tuta tuta son raddeye gelmiş ve yaşanılan tartışmada da dışa vurarak rahatlamıştır.

  setenay cankat bu olayda yüzde yüz haklıdır çünkü fb yorumcularının geneli şımarık, bilgisiz, cahil, kör kütük fanatik bireylerden oluşuyor. sadece fb yorumcuları da değil, taraftarı da böyle. ki zaten taraftarlarının olayı üzerlerine almalarından dolayı işinden kovulmuştur.

  setenay cankat'ın kovulmasından sonra, ekşi sözlükte densiz fenerbahçe taraftarlarının yaptığı birkaç yorum:

  "fenerbahçe adamın am**na koyar seto."

  "bedelini ödemiştir yaptığı densizliğin ama yetmez. halkı tahrik kin ve nefret provoke etmekten kutuplaştırmaktan mahkemeye çıkması ve mahkum edilmesi lazım. bu millet bunlara sessiz kalmaz. bir insanı kamera karşısında linç edip o insanın temsil ettiği kişileri aşağılayamaz."
 • https://twitter.com/...092986496712704?s=20

  göktuğhan argın ile yaşadığı polemikten sonra işini kaybeden spiker.

  videonun tamamını izleyince olayın nasıl geliştiğini anlayabiliyorsunuz. göktuğhan argın ile polemik yaşayan kendisi değil esasında taner karamandır. belli ki taner karaman ile göktuğhan argın arasında eskiye dayanan bir problem var.

  setenay cankat ise programı sunma şekline müdahale eden göktuğhan argın' a cevap veriyor. göktuğhan' ın sıkıntısı taner' den yediği laflar.
 • pek tuttuğum birisi değil ama işine son verilmesi tam aspor zihniyetine yaraşır şekilde olmuştur. tehdit ediliyorum diyor ve hasta raporu olmasına rağmen işe gelmediği gerekçesiyle kovulması çok asporca olmuş. ismi lazım olmayan diğer arkadaşın kovulmasına karşılık fenerbahçe'ye yaranmak için görevine son verildiğini düşünüyorum.
  zaten o kanalda iş bilen bir yönetim olsa o ismi lazım olmayan arkadaşın programı sabote ettiğinin 3-4 dakika sonrası reklama gider, geri dönüldüğünde o arkadaşın yerinde bir başkası olur ve program olaysız bitirilirdi. adamlar olaydan o derece yağ çıkarma derdine düşmüşler ki tartışma geçen programı youtube kanallarına olduğu gibi yüklemişler.
  https://www.youtube.com/watch?v=pQYteNjbVts

  sunucu kadının kabahati ismi lazım olmayan şahsa prim verip ağız dalaşına girmesi oldu, canlı bir yayında bu şekilde bir üslup kullanılamaz. gerçi turgay demir ve emre bol'un olduğu bir kanaldan bahsediyoruz ama gereksiz birkaç cümle kurması kovulmasına gerekçe olamaz tabii ki. anladığım kadarıyla da o arkadaşı da kanalda pek seven yokmuş, bu biraz üzücü geldi bana, sevilmeme nedeni de fenerbahçeli olması değildir. emre bol'un bile seveninin olduğu bir kanalda sevilmiyorsan eğer bunun tuttuğun takımla alakası olamaz.