• 1
  kocaelispor başkanıdır kendisi. şimdilik böyle bilinmekte fakat ilerisi için çok katakulli yatıyor bu sıfatın altında k j demedi demeyin.

  geçen günlerde 3 - 4 küsür otobüs dolusu adamıyla bir plaza ya saldırdığını duydum. iş yeri sahibi ile önceden kalan alacak verecek hesapları işte az çok tahmin edebilirsiniz . iyisi mi ben onu da söyleyeyim efendim , vakti zamanında serhan gürkan ın başka bir herife olan borcu var imiş beş bin küsür ytl kadar . ne yapmıs ne etmiş hesabı kapatmamış gün gelmiş devran dönmüş borcu bulunan adamın oto yıkamacısına arabasını bırakınca yıkanması için , bir daha geri alamamıs şoforü. şoför ne yaptıysa ne ettiyse başa çıkamamış alacaklı ile. ve serhan gürkan a , patron demiş adam böyle böyle diyor anlayacağın bu yani...
  serhan gürkan da , yaa öyle mi tamam ! kendisi bilir deyip ya allah bismillah hesabı 3 otobüs dolusu adamıyla basmış plazayı dağıtmışlar ağız ,yüz . kısacası benzetmişler 3 kişiyi.

  olay üzerine jandarmalar, göz altına almalar, sorgulamalar derken olaya ben karışmadım tarzı ifadesi ile serbest kalabilmiştir.
  fakat benzettikleri kişilerin elinde bulunan kamera kayıtlarından haberleri olmamakta . bakalım tekrar göz altına alınacak mı ?
  olaya karsımadım demiş ama bir yandan da elde bulunan görüntüler varmış.

  not : sadece duydum . ben bilmem ben etmem ...