• 16
  serdar dinçbaylı, galatasaray liseli, fanatik adlı paçavrada köşesi olan bir yazar.

  son yazılarında direkt mustafa cengiz yönetimini hedef almış. almış derken, fanatik isimli bu paçavrayı okumadığımdan benim de tesadüfen haberim oldu.

  mustafa cengiz'i kafatası avcısı olmakla suçluyor. nedeni de, görevden alınan cenk ergün, ali öğüdücü gibi iki-üç kişinin galatasaray liseli olması.

  sayın dinçbaylı'ya göre mustafa cengiz, bu isimleri özellikle galatasaray liseli oldukları için görevden almış. bu bana göre çok açık bir iftira ve galatasaray'da fitne çıkarmaya yönelik hareket. çünkü, cenk ergün, fatih terim'e şiddetle karşı çıkmış, malatya dönüşü bu konuyu başkan dursun bakkalla konuşurken her şey açıkça duyulmuş basına yansımıştı. "ya o ya ben" demişti ve bunu inkar da etmedi cenk ergün. bu durumda fatih terim tercihi ile cenk ergün'ün efendice ayrılması gerekmez miydi? peki o na yaptı ofisini florya'dan taşıdı ve görevden alınmayı bekledi. yani lafını yedi, erkekçe bir duruş sergileyemedi. zaten oraya gelişi de ofsayttı. çünkü cenk ergün'ün galatasaray liseli olmak dışında bir futbol geçmişi yoktu. bunu hadi kabul ettik hangi hakla sen fatih terim'e karşı "ya o ya ben" diyebiliyorsun. bunu serdar dinçbaylı gibi bazı kör galatasaray liseliler dışında hiç kimse normal karşılamaz. böyle bir adamı görevden almak kadar isabetli bir karar olabilir mi?

  ali öğüdücü'ye gelince. ben kendisini sempatik bulanlardanım ama gsstore'un içler acısı hali hepimizin malumu. işler sempati ile yürümüyor. yıllardır zarar ediyoruz ve ürünler konusunda şikayetler arşa ulaşmış. bu işler hatır gönülle yürümez, başarısız olursan gidersin. bu kadar basit. üstelik galatasaray'da liselilerin dışında çalışan var mı ki mustafa cengiz liseli olmayan birini görevden alsın.

  şimdi bütün bunlar ve de dursun bakkal'ın bütün rezillikleri ortada iken, mustafa cengiz'e saldırmak ve sırf galatasaray liseli diye dursun bakkal'ı savunmak kafatasçılık değil midir? (evet bu şaşkın dursun bakkal'ı savunuyor)

  sayın dinçbaylı, senin gibi galatasaray düşmanı bir paçavrada yazı yazan liseliden o gazeteye bir tavır beklenirdi. ama belli ki sen sahibinin sesi olmaya karar vermişsin. ancak ben insaflı bir insanım. seni uyarıyorum; eğer bu yazılarına devam edersen seni hergün burada ifşa edeceğim. pişman olana, kafatasçılığı bırakana ve sadece galatasaray menfaatlerini düşünene kadar devam edeceğim. biz senin gibi fenerli patronlara yavşamak için galatasaray'a sallayan liselilerden de bu takımı korumasını biliriz.
 • 18
  http://www.fanatik.com.tr/...atasi-avcisi/1357271

  yaklaşık bir hafta önce radyospor yayınına bağlanarak benzer sözler sarfetmiş gazeteci. ilk söylediği şu oldu örneğin: "bu yönetim hazırlıksız geldi, bir şeyden haberleri yok, kulübü yönetemiyorlar" ve şimdi bu "kafatası avcısı" yakıştırması ile de tüy dikti.

  bunların hepsi şu demek:

  "dursun özbek ne güzel baskın seçimini tek başına kazanıp, hepimizi aptal yerine koyarak üç yıllık yetkisini alıp devam edecekti. bu işgüzar mustafa cengiz ne yaptı etti kadroyu kurdu, genel kurul da liseli/lisesiz demeden uyanık özbek'e cezayı şak diye kesti. ey liseli uyan! bak kardeşlerini doğruyorlar kulüpte. mayıs'ta titre ve özüne dön".

  kusura bakmasın, sen lise kimliğinle kulüpte gazetecilik yapıp duyum kanallarını açık tutacaksın diye ya da başkan beraber çalışmak istemediği kişilerle yollarını ayırıyor diye bu genel kurul inan edin özbek'e dönmez. en azından umudum o yönde.