• 4152
  super bir stoper degil ama sadik ciftpinar'in en saglam haliyle serdar'in sakat halini bile karsilastirmam, sadik'tan iki seviye daha iyi bir stoper, ersun yanal neden sadik'i tercih ediyor anlayamiyorum. serdar sakatlanana kadar skrtel-serdar ikilisi cok daha verimli olur, bu kalitede bir stoper hatti erzurum'da da, rize'de de, ankaragucu'nde de, goztepe'de de yok. bursa'da zaten yok.
 • 4153
  sadık'dan daha iyi stoper değildir. fenerbahçe'ye transfer olduğu için bok atmak için söylemiyorum bunları. galatasaray'da oynarken de linç yeme pahasına bu adamın çok kötü bir stoper olduğunu dile getirmiştim.

  galatasaray taraftarı bu adamı gözünde fazla abarttı. cidden inanılr gibi değil bu adama yerli ramos diyenler oldu. beyler bayanlar bu ramos dediğiniz adamın sol ayak serçe parmağı serdar aziz'i top diye oynar. bu taraftar bu kafaya nasıl ulaştı ciddi manada aylarca düşündüm. bir taraftarın gözü nasıl kör edilir bunu canlı canlı bu hikayede gördük.

  fenerbahçe'ye gittiği gün resmen bayram ettim. bu adama senelerdir nasıl tahammül ettik anlamıyorum. keşke geçen sene iteleseydik de bir sene daha az bu adamın sakatlık triplerini çekseydik. ciddi anlamda futbolu hobi olarak yapıyor bu çocuk. hastalanırsın devamsızlık yapar okula gitmessin ya hah işte bu adam futbolu kafasında bu kalıpta yaşıyor. 20 maç devamsızlık hakkı var her sezonda. sonuna kadar da kullanıyor.

  geçen sezon 27 maça çıkmış, bu adam nasıl sakat diye karşı argüman geliştiriyorlar. o 27 maçın kaç tanesine sapasağlam çıktı acaba. pardon çok özverili olduğu için sakat sakat oynadı değil mi. bu argüman bu adamın müzmin sakat olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
 • 4154
  kimseyi kırmak istemiyorum ama serdar gibi kalitesini kanıtlamış bir oyuncunun sadık çiftpınar'la bir tutulması inanılmaz bir durum. serdar'ı beğenip beğenmemek ayrı şey, 24 yaşına kadar alt liglerde sürünmüş, son kafa golünü üç sene önce atmış adamla bir tutmak ayrı şey.

  "yok bence iki oyuncu da aynı seviyede" diye düşünüyorsanız futbol yerine başka sporlar izlemenizi tavsiye ederim, defans kavramının olmadığı bilardo oyunu muhtemelen çok daha hoşunuza gidecektir. futbol izlemekte ısrarcı olarak kendinize bu kötülüğü yapmayın.
 • 4155
  skirtelin tandemi kim olacak sorusu hala cevap ararken yedek kalan isim. ama asıl sorun skirtelin tandem arkadaşlarının hatasını toplamaya çalışmasından dolayı bir maçta sakatlanmasıyla ortaya çıkar. bu kadar koşan stoper sonunda arıza verir. skirtel her maç bazı pozisyonlarda bunu yaşıyor. eğer bu olursa sadık serdar tandemi çok kart yer. sonrası adını yazamadığım rus savunmacıya kalırlar ki fenerbahçe için en kötü hikaye o olur. temennim galatasaray maçında skirtel sakat, serdar cezalı rus ve sadıklı bir fb tandemi.