• 326
  burada yazılanları okuyunca sözlük ahalisinin hayatında hiç hata yapmadığını düşünmeye başladım, keza abdürrahim albayrak'a da sallayan aynı tip insanlar.

  her şeyden önce bu drexler olayı rezalet midir, rezalettir, net. ama bu adamı tanımlarken dediği her şeyi de drexler, drexler diyip dalga geçmek bana çok saçma geliyor. her insan hata yapabilir, önemli olan hatalardan ders almaktır. ha bu yalan habere çok takılıyorsanız o zaman aspor ve trtspor'u hiç izlememeniz lazım.

  ayrıca bu adam televizyonlarda 2016'daki milli takım kampında neler döndüğünü tek tek anlatmış tek kişidir. https://www.youtube.com/watch?v=b5FuLuSq46I

  benim kendi görüşüme göre türk spor medyasında kendisini dinlerken irrite olmadığım 3 insan var. biri serdar ali, diğerleri de mehmet demirkol ve önder özen (ali ece de iyidir ama çok boş yapıyor, konudan sapıyor). ha siz kendinizi holigan olarak görüyorsanız gökmen özdanak, evren turhan, erhan telli veya süleyman rodop gibi isimleri takip edebilirsiniz. bu isimler değersiz demiyorum yanlış anlaşılmasın ama gerek diksiyon gerek konuşma tarzıyla insanı yoruyor veya rahatsız ediyor.

  sonuç olarak serdar ali hata yapmış mıdır, evet ama tek bir hatayla da adamı öldürmeye gerek yok. duyan da buradakilerin mükemmel ve hata yapmaz insan olduklarını sanır. adamın fenerbahçeli olduğunu göz önünde bulundurursak beni hiç ama hiç rahatsız etmiyor dedikleri.
 • 327
  kendisini sevmiyorum ve ahlaksız buluyorum. drexler olayı hatadir ama hata olmasının yanında büyük ahlaksızlıktir. bundan sonra ekranlarda özür dilememistir, utanmadan sıkılmadan yine program yapmaya devam etmistir ve yine o kibirli halleriyle ahlakcilik oynamıştır.

  he kendisini sevmiyorum diye gidip trt spor ya da a spor izlemiyorum. saçma sapan argüman üretmeye gerek yok. arada giderim sinan yılmaz ile orhan ulucanin programını izlerim arada da gider sözlükteki kaliteli yazarların analizlerini okurum oldu mu?
 • 330
  burada pek sevilmiyor ancak ben kendisini izlemekten büyük zevk alıyorum.

  serdar ali çelikler, mehmet ayan, erbatur ergenekon üçlüsünün çektiği kırmızı çizgi özellikle büyük zevkle takip ettiğim bir programdı.

  çelikler gazetecilik kökenli olsa da* işin şov kısmını çok iyi yapmakta. görmüş geçirmişliği de olan birisi, öyle rok gibi çakar gibi hayattan bihaber bir görüntü çizmiyor, özellikle mehmet ayan ile birlikte goygoy yaptıkları esnadaki muhabbetin kalitesi türk televizyonlarındaki standardın çok üstüne çıkıyor.

  ha, verdiği bilgiler genellikle yanlış çıkıyor ama özellikle o ekşi sözlük muhabbetinde kendisinin direkt olarak ekşiden almadığını, güvendiği bir aracının ekşiden okuduğunu ona sattığını düşünüyorum çünkü bu adam mehmet demirkol ile birlikte türk spor medyasındaki en zeki adam, onun programını izleyen gençliğin ekşi sözlüğü takip ettiğini bilebilecek kadar aklı var.