• 1
  ibne basın tarafından dillendirilmeyen kulüp içi çekişmenin, bu hafta gün yüzüne çıkmasıyla beşiktaş'ı karanlık günlere geri döndürecek laz teknik direktör ve çapkın başkan mücadelesi.

  kısaca özetlemek gerekirse; uefa ön elemesi linsk maçından sonraki açıklamalarında şenol güneş başkan fikret ormana gönderme yaparak "maaşı ödenmeyen futbolcuların gözüne tatil yaptığınızı sokmayın" alt metinli bir konuşma yapıyor.
  kaynak: 08:15'ten sonra http://gss.gs/Bmo

  bu açıklamanın dönüşünde topu göğsüyle yumuşatan çapkın başkan "ben kulübün parasıyla mı yapıyorum tatilimi, istediğim yerde ve zamanda yaparım çapkınlığımı" diyerek golü laz kaleci şenol'un göz yaşları eşliğinde ağlara gönderiyor.
  kaynak: http://gss.gs/4g2

  zamanında bunun çok daha hafif sebeplerle başlayan bir örneğini efsanevi ünal aysal fatih terim birlikteliğini bozarak ödemiştik. canlı yayında böyle ağır ithamlar içeren bir teknik direktör başkan laf dalaşını manşet yapmayan ibne basınımıza yazıklar, beşiktaş'a da alışkın oldukları üçüncülük koltuğu peşinde koşma mücadeleleri kutlu olsun.

  ünal aysal-fatih terim ve şenol güneş - fikret orman birliktelerinin iki yılda düştüğü hali gördükten sonra fatih terim- faruk süren'in 4 yıllık idaresinin önünde saygıyla eğilip benzerini mustafa cengiz - fatih terim idaresinde yaşamayı temenni ederim.
 • 3
  tam da bugün bununla ilgili entry girmeyi düşünüyordum. beşiktaş neden büyük takım değil sorusunun cevabu bu tartışmada gizli. galatasaray'da bi hoca başkan hakkında yada bi başkan hoca hakkında böyle şeyler konuşsa basın 1 hafta gündemden düşürmez, her yerde konuşulur tartışılır. üzerine komplo teorileri falan üretilir, 3-5 yalan sıkılıp konu dallandırılıp budaklandırılır. ama beşiktaş oldu mu satır arasında geçiyor. aaa öyle miymiş. evet öyle dedi. bu kadar. konu kapanıyor.

  bence şenol güneş sağlam kafasına dikiş attırıp kendisini büyük bir mağduriyet yaşadığı fenerbahçe maçında tiyatrocu durumuna düşürdüğü için fikret orman'a çok kızgın. saracak yer arıyor haliyle. benzer şekilde fikret orman da durumun gayet farkında ve hazırlığını yapıyor. ben şenol güneş'e yardımcı olarak gelen guti'nin olası bir yol ayırma durumunda takımın başına geçirileceğini ve bu yüzden yardımcı antrenör olarak getirildiğini düşünüyorum.