• 15895
  https://twitter.com/...923488887488512?s=19

  https://youtu.be/f0g2mNyVrKU
  az önce bir yazar arkadaşın mustafa cengiz basligindaki entryde fark ettigim bir ayrıntıyı şimdi paylaşmak istedim.
  arda ve burak ile yanılmıyorsam milli takım kampında yaşananlardan sonra araları epey açıktı.
  kendilerinin gece kulübünde hocaya yaptıklarının intikamını 22. şampiyonluk kutlamalarında tam da şampiyonluk yarışını verdiğimiz rakip olan başakşehir'de arda'dan şampiyonluk alisimizin üstüne şampiyonluk kutlamalarında çaldırdığı şarkı.
  futbolu bitiktir. futbol kendisini bırakmıştır ama arda denen evlattan kırk kere daha evlattır.
  vay be.
 • 15896
  kendisinin yerinde olsam hemen ilk yarının son maçının ardından bir basın toplantısıyla emekliliğimi açıklardım. daha fazla tepki görmeden tadında bırakmak kendisi için en iyisi olacaktı ama o kontratını tamamlamayı seçti. oyun zekası bu denli yüksek olup da futbol oynamaktan bu kadar çabuk vazgeçen bir futbolcu daha görmedim gerçekten. adam azalarak falan değil bir anda futbol oynamayı bıraktı resmen ya. iş kendisinden geçti artık bundan sonra hızla antrenörlük kurslarını tamamlamalı. ben selçuk'un oyun bilgisine güveniyorum ve iyi bir antrenör olacağını düşünüyorum. oldu oldu gider ayak güzel frikik gollerinden bir tane izletse bari.
 • 15897
  kendisi o kadar silik bir karakter ki eger futboluyla one cikamiyorsa tamamen geri planda kaliyor. kaptanlik pazubandi kendisinde olmasina ragmen hic bir zaman ben bu adamin liderlik yaptigini gormedim. oyun gorusu vs iyi olabilir ama iyi bir teknik direktor olabilecegi konusunda cok fazla suphem var. ama iyi bir yardimci olabilir. cunku agzi var dili yok. teknik direktor ne derse onaylar. tipki bizim mevcut yardimcilar gibi.